Kuaförde koca dehşeti

Adem Kirmit, ayrı yaşadığı eşini oğlunun nişan hazırlıkları için gittiği kuaförde buldu. Bir şey söyleme bahanesiyle kulağına eğildiği Nahiye Kirmit'i tabancayla vurarak öldürdü

Hatay'ın Arsuz ilçesinde oturan 5 çocuk annesi Nahiye Kirmit (41), şiddetli geçimsizlik nedeniyle 2 ay önce eşi Adem Kirmit'ten (53) ayrı yaşamaya başladı. Çocuklarıyla birlikte İskenderun'a yerleşen Nahiye Kirmit, oğlu Hamza Kirmit'in nişan töreni için önceki gün yeniden Arsuz'a geldi. Nişan hazırlığı için Gözcüler Mahallesi'ndeki kuaföre giden Nahiye Kirmit saçlarını yaptırdığı sırada eşi Adem Kirmit yanına geldi. Seyyar dondurma satıcılığı yapan Adem Kirmit, bir şey söyleyecekmiş gibi kadının kulağına eğildi. Ardından da tabancasını çekerek eşinin başı ve vücuduna 4 el ateş etti. Talihsiz kadın kanlar içinde yere yığılırken, Adem Kirmit olay yerinden kaçtı.

OĞLUNU TELEFONLA ÇAĞIRDI

Kuaförde bulunanlar büyük şok yaşarken, durumu polise ve sağlık ekibine bildirdiler. Olay yerine giden sağlık ekibi Nahiye Kirmit'in öldüğünü belirledi. Adem Kirmit ise oğlu Hamza Kirmit'i arayarak, "Karagöz Mahallesi'ne gel" dedi. Yanına silah alan Hamza Kirmit, babasıyla buluşmaya giderken güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı. Hamza Kirmit'in ifadesi üzerine Karagöz Mahallesi'nde operasyon düzenleyen jandarma Adem Kirmit'i yakaladı. Nişan hazırlıkları yaparken cinayetle sarsılan aile büyük şok yaşarken, tören de iptal edildi.
BİZE ULAŞIN