İstanbul'da kanlı gece: 2 ölü

Beşiktaş'ta 24 yaşındaki garson sokak ortasında saldırıya uğrayarak yaşamını yitirdi. Bağcılar'da ise bir erkek borç yüzünden tartıştığı bir kişi tarafından silahla öldürüldü

İstanbul'da iki ayrı ilçede meydana gelen olaylarda 2 kişi öldürüldü. Beşiktaş'ta gece kulübü Reina'da garson olarak çalışan Erkan Bekdaş (24) sokakta saldırıya uğardı. Olay, Ortaköy Muallim Naci Caddesi'nde dün 05.00'te yaşandı. Görgü tanıklarına göre; işten çıktıktan sonra evine gitmek üzere arkadaşları ile caddede yürüyen Bekdaş'a kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi arkasından yaklaştı. Saldırgan, silahla Bekdaş'a bir kaç el ateş etti. Vücudundan ve kafasından yaralanan Bekdaş, arkadaşlarının gözleri önünde yere yığıldı. Saldırgan ise olay yerinden kaçtı. Bekdaş, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Cenaze, otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Bağcılar'da ise borç kavgası cinayetle bitti. Olay, Güneşli Mahallesi Barış Sokak'ta dün 01.00'de oldu.

BORÇ YÜZÜNDEN

Bir yakınının iddiasına göre; Hıdır Güngör (39) borç yüzünden henüz kimliği tespit edilemeyen bir şüpheliyle kavga etti. Kavga büyüyünce Güngör, şüpheliyi bıçakla yaraladı. Yaralanan şüpheli ise belinden çıkarttığı silahla Güngör'e ateş etti. Vücuduna ve kafasına isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan Güngör, kısa süre sonra olay yerinde öldü. Güngör'ün yaraladığı şüpheli ise kaçtı. Polis, geniş çaplı inceleme başlattı. Cenaze, otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polis, yaralı şüpheliyi arıyor.
BİZE ULAŞIN