Kertenkele 13.bölümde Kara Faruk kimliğini açıklayacak mı?

ATV ekranlarında son günlerin en beğenilen dizilerinden olan Kertenkele bu akşam yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Her hafta ilginç bölümlerle izleyicilerine keyifli bölümler izleten Kertenkele'de bu hafta Zehra sonunda gizli kahramanı Kara Faruk'la baş başa konuşma fırsatı bulmuştur.

Kertenkele 13.bölümde Kara Faruk kimliğini açıklayacak mı?
Kertenkele'nin sırrı ortaya çıkacak mı? Bu bölümde en çok merak edilen soru bu olacaktır. Kertenkele yeni bölümü ile bu akşam 20.00'da ATV ekranlarında olacak.

Takipçileriyle 13'üncü randevusuna çıkacak olan "Kertenkele"de; Zehra sonunda gizli kahramanı Kara Faruk'la baş başa konuşma fırsatı bulmuştur. Kertenkele'nin büyük sırrı bu buluşmada ortaya çıkacak mıdır?

Zehra ve Kertenkele'nin arasında bir aşk olmadığını düşünen Semih ise onları bu evliliği yapmaya mecbur bırakan nedeni bulmaya çalışmaktadır. Malikânede nişan telaşı vardır. Ekrem Bey'in talimatı ile Tülin ve Hale, Zehra ve Ziya Hoca'nın nişanını en iyi ve hızlı şekilde yapmak için kolları sıvarlar.

Kertenkele'yi yakalamaktan vazgeçmeyen Ünsal, tekrar Hale'nin gönlünü kazanmaya çalışmaktadır. Levent, Ünsal amirinin hayatını mahvettiği için üzgündür, Selin'in aşkını kalbine gömerek polisliği ve yaşadığı yeri terk etme hazırlığındadır. Diğer yanda, Deli Kenan Selin'den yüz bulamadıkça kolunu sakat bırakan Kertenkele'den intikam alma duygusuyla yanıp tutuşur.

Gerçek imam Azmi ise mesleğine olan tutkusuyla her fırsatta soluğu mahallede almakta ve Kertenkele'yi zor durumda bırakmaktadır. Malikânedeki nişan telaşına rağmen Zehra, Kara Faruk'u son bir kez daha görebilmenin derdine düşer. Zehra'nın, Kara Faruk'a olan duygularının farkında olan Semih, Zehra'nın ilgisini kendisine çekecek bir oyun oynayacaktır.
BİZE ULAŞIN