Günlük burç yorumları 26 Ocak 215

Günlük burç yorumları 26 Ocak 215

Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre günlük burç yorumunuzu sayfamızdan okuyabilirsiniz.

  • Yaşam
  • Pazartesi 26.01.2015 12:24
Günlük burç yorumlarını sizler için derleyip sayfamıza ekledik. Sizde burcunuza göre sayfamızdan günlük burç yorumunuzu okuyabilirsiniz.
Bugün gün sizin için nasıl başlayacak, gününüzün rengi ne olacak, haftanın ilk günü olması sebebiyle haftanın ilk gününe nasıl başlayacaksınız, günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız aşağıdaki sizler için oluşturduğumuz haberimizden okuyup öğrenebilirsiniz.

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Bu hafta senin için her zamankine oranla daha sakin geçecek. Ay hafta başında Yay Burcu'nda olacak ve bu senin için iletişimlerinde hareketlilik oluşturacak, uzak ya da yakın yerlerden kişilerden haberler alabilirsin. Dinsel ya da vicdani konular üzerine güzel bir konuşmaya katılabilirsin. Anlaşman, kendini anlatman kolay olur. Salı günü daha sorumluluk sahibi olmalı ve ani kararlar almamak adına sinirlerine hakim olmalısın. Çarşamba gününde olayların tansiyonu artarsa kırılma noktasına ulaşabilirsin. Perşembeden sonrası özgürlüğünün keyfine vararak istediğin gibi hareket etmenin rahatlığına ulaşabilirsin.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bu haftaya oldukça güzel etkilerle başlıyorsun pazartesi günü kendini yorgun ve isteksiz hissedebilirsin ancak ilerleyen günlerde işine gücüne odaklanıp, başarı sağladığında keyfin de, gücünde yerine gelecektir. Özellikle duygusal yaşamında ve maddi hayatında aradığın güveni oluşturabilir, bu doğrultuda sağlam adımlar atabilirsin. Ciddi iş konularında toplantılar yapabilir, düşlediğin konumlara gelebilirsin. Perşembe gününde yeni Ay, Kova Burcu'nda oluşacak ve bu seni ters etkileyebilir. Girişimde bulunacaksan dikkatli olmalısın. Yenilikler, sürpriz gelişmeler seni sıkıntıya sokabilir. Karşı cinsle anlaşma zorluğu içinde olabilirsin. Hafta sonu her şeyin sana keyif vereceği zaman olacak, tüm sorunlardan kurtulup eğlence dünyasında güç toplayabilirsin.

İKİZLER (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bu hafta senin için gökyüzünden gelen etkiler çok olumlu gözüküyor. Burcun son günlerinde doğduysan haftanın ilk günlerinde cesaretin artacak, kendine güvenle hareket edebileceksin. Keyifli toplantılar, etkin konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsin. Salı ve çarşamba günlerinde alacağın kararlarda asla şüpheye düşmemelisin. Girişimlerinden mutluluk verici sonuçlar almayı şimdiden bekleyebilirsin, aşkta başarılı hamleler yapacaksın. Duygusal yaşamında seni kıskanan kişileri bertaraf etmenin yollarını aramalısın. Cumartesi günü kandırılmamak için dikkatli ol, hayal kırıklığı yaşama, hata da yapma.

YENGEÇ (22 Haziran - 23 Temmuz)

Keyfin pek yerinde olmasa da hafta sonu keyifli ve romantik anlarla geçecek. Salı günü Ay'ın Oğlak Burcu'nda olması ve Neptün'le uyumu nedeniyle düşler alemine giderken, akşam saatlerinde arazların yükselebilir. Duygusal gerilimler ani reaksiyonlara dönüşebilir. Hafta içinde geçmiş günlerde uğradığın haksızlıkların acısını çıkartma imkanın olacak… Etrafında bir sürü insan bulunacak ve bunlardan biri gelecekte özel hayatında önemli bir yer kaplayacak. His hayatın hareketleniyor. Cumartesi gününde sürpriz bir teklifle karşılaşabilirsin. Güzel konuşmalar, sanatsal çalışmalar, romantik anlar hafta sonunda yaşayacaklarındır

ASLAN (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Ay, dost burcun Yay'dan geçiyor olacak. Dolayısıyla sana duygu dolu bir-iki gün yaşatacak. Pazartesi günü haberler uzak ya da yakın arkadaşlardan gelebilir. Anlaşmaları gözden geçirebilir, imzalar atabilirsin. Belki de kısa bir seyahat için plan-program yapabilirsin. Perşembe ve cuma günü sorunlar baş gösterebilir. Yeni ayın etkisi olumlu sonuçlar vermeyebilir. Bu günlerde şansına fazla güvenme, kendi imkanlarını gerektiği kadar zorlamalısın. Ancak telaşa kapılmadan sabırlı ve serinkanlı davranırsan kazanırsın. Eski arkadaşlarının bir araya toplanmasıyla neşeli bir gün geçireceksin. Keyfin hep aynı kalmayacak. Sana yakın olanlar, sendeki bu değişimi hoş karşılamayacak, sert hareketlerini de kabul etmeyecekler.

BAŞAK (22 Ağustos - 23 Eylül)

Hafta başında sakin gibi görünüyorsun, ancak kafanın içi ve duyguların karmakarışık olabilir. Haftanın ilk günlerinde Neptün'ün ters etkisiyle keyifsiz belirsiz ve mutsuz olduğunu hissedebilirsin. Yaşanmakta olanlar yüzünden bu hafta çeşitli kararsızlıklar geçirebilirsin. Karar verirken, özellikle de üzerine yeni sorumluluk alırken aşırı dikkatli olmalı ve planlı hareket etmelisin. Çarşambadan sonra bambaşka bir sen olabilirsin. Karışıklıklardan, belirsizliklerden eser bile kalmayabilir. Ta ki cumartesi gününe kadar. Cumartesi günü Ay zıt burcun Balık'ta olacak ve Neptün'le seni ters etkileyecek. Kendini iyi hissetmiyorsan sanatla ilgilenmelisin.


TERAZİ (24 Eylül -23 Ekim)

Haftaya oldukça güzel başlayacak, olumlu konuşmalar yapacak, çeşitli anlaşmalara varacak, seyahat planlayacak ve bol bol haberleşeceksin. Kararlar alırken çekimserliğinden sıyrılmış olursun. Salı günü akşam saatlerinde dikkatli olmalısın. Fikir anlaşmazlıkları yüzünden sevdiğin birinden uzaklaşmayı isteyeceksin. İş toplantıları bu zamana denk getirilmemeli. Çarşamba günü akşamüstü hararetli işler, iş konuşmaları ve bir telaş gözlenebilir. Perşembe günü olumlu etkileneceğin yeni ay oluşuyor. Hafta sonunda eskiden tanıdığın biriyle karşılaşacak ve zevkli günler geçireceksin duygu dünyan fazlasıyla irade ve iyi niyetine bağlı bulunuyor sabırsız olmamalısın.

AKREP (24 Ekim - 23 Kasım)

Hafta başında kendinle daha ilgili olursun, iş konusunda önemli olaylar beklememelisin. Salı günü Ay, Oğlak Burcu'na gelecek ve Neptün'le senin için anlaşacak. Duygusallığın artarken gerçekleri de kabulleneceksin. Hayal ettiklerini gerçekleştirmek kolaylaşacak. Yaklaşma imkanı bulduğun önemli kişilerin güven ve sevgisini kazanabilirsin. Bu, gelecekte sana önemli işler verilmesi adına değerli adımlardır. Perşembe günü yeni ay doğacak ve bu seni bir ay boyunca etkileyebilir. Senin için yük olmaya başlamış bazı ilişkilerini bitirmek için harekete geçebilirsin. Araya soğukluk girebilir. Kendine güvenmeli, sevgilinin sözlerine dikkat etmelisin. Hatalar yapmaya meyillisin. Hafta sonunda tüm olumsuzluklar bitiyor ve romantizm geri dönüyor. .

YAY (24 Kasım - 22 Aralık)

Bu hafta gökyüzü senin için oldukça güzel konumlanıyor. Ay, önce senin burcun Yay'dan geçecek ve tüm beklediğin haberleri getirecek. Güzel toplantılarda, güzel konuşmalar, anlaşmalar yapılacak. Uzak ya da yakın yerlere seyahat yapabilirsin veya oradan misafirlerin gelebilir. Sonra Ay, Kova Burcu'nda yeni ay olacak ve bu seni bir ay boyunca yeni girişimlerin için yüreklendirecek, heyecan verecek. Sürpriz gelişmeleri başlatacak. Cumartesi gününde burcun başında doğduysan eğer, duygusal karmaşaların olabilir. Bu durumda hayati kararlar almazsan iyi edersin. Kararsızlıkların hayal kırıklığına dönüşmemeli. Bilmediğin hiç bir işe girişmemelisin. Sezgilerin seni yanıltabilir. Kabus bile görebilirsin.


OĞLAK (23 Aralık - 20 Ocak)

Sen akıl burcusun, işine her şeyden çok değer ve zaman veren birisin. Ama hafta başında hiç bir şeyi abartmamalısın. Fazla iyimser olursan sorunları büyütürsün. Yaşamının dengesi şaşabilir, huzurun kaçabilir. Olayın gerçek nedenlerini bilmeden kararlar almamaya dikkat etmelisin. Kendini kontrol etmenin şart olduğunu unutmamalısın. Haftanın ikinci gününde Ay, senin burcundan geçerken Uranüs'le sert iletişim kuracak. Bu senin için beklenmeyen bir sorun anlamına gelebilir. İş konusunda ya da ödemelerinde aksaklıklar baş gösterebilir. Sinirli olmadan çözüm bulmalısın. Haftanın ilerleyen günlerinde keyifli günlerin olacak. Venüs'ün ve Neptün'ün olumlu etkisiyle daha sosyal ve sanatsal konularla ilgilenebilirsin ve yaşamına kalite katabilirsin.

KOVA (21 Ocak - 19 Şubat)

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova 'lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kovaları tanımlayan sözcük 'Biliyorum' dur. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar. Onlara yaklaşmak çok zordur, çünkü ne kadar dostça davranırlarsa davransınlar, arada her zaman bir mesafe bırakırlar. Kişisel özgürlükleri onlar için o denli önemlidir ki, bu yüzden en yakın ilişkilerini kesip atabileceği gibi, yine özgürlükleri adına her türlü özveride bulunurlar. Bu yüzden Kovalara aile yaşamı biraz zor gelir. Çoğu zaman yeni bir şeyler keşfetmek için uğraşıda bulunurlar. Belli ilkeleri sonuna dek savunmaları onları hiç rahatsız etmez. Kova Burcunu tanımlamak her zaman kolay değildir. Farklılığını karşısındaki kişiye hissettirmek onun için zor olsa da, onlar garip bir şekilde Kova'nın etkisinde kalırlar. Özgürlüğünden asla vazgeçmeyen Kova'lar için her şey söylenebilir, fakat asla dürüstlüğünden şüphe edilemez. Yaşamın bilgi ve deneyim olduğunun bilinciyle, kararlı ve inatçı bir şekilde her konuda iyi bir öğrencisidirler.. Gençlik çağlarınızdaki deneyimlerinle, ileri yaşlarda oldukça birikimleriyle öne çıkarlar.

BALIK (20 Şubat - 20 Mart)

Duygusal yapıları her alanda kendisini gösterir. Sanata eğilimli bir burç oldukları için bir çok sanatçının balık özellikleri güçlüdür.Arkadaşlık duygularına çok fazla önem verdikleri için, yaşantılarında yapılan hataları affetmezler Çevrelerinin çabuk etkisinde kalırlar. Yaşamda başarılı olmak için motivasyona ihtiyaçları vardır. Mistik güçleri çok fazladır. Hissetme yönleri güçlüdür. Bilmeyi ve öğrenmeyi seven bu kişiler yaşam boyunca her şeyi merak ederler. Hatalardan ders almasını beceremezler. Aynı hataları birkaç kez tekrarladıkları görülmüştür. Alışkanlıklarına bağlı olduğu içinde bulundukları şartları kolay değiştirmekten hoşlanmazlar. Çok çabuk karamsarlaşabilen bu kişilerle yaşamak hem zevkli hem de zordur. Duygu ve mantık arasında doğru dengeyi kurabilirlerse, yaşam onlar için mükemmel olur. Fakat ne yazık ki, her zaman aynı ölçüyü tutturamazlar. Toplum ilişkilerine önem verseler de, kuşkucu yapıları yüzünden olaylara uzak kalabilirler. Sürekli haklarında konuşuluyormuş hissi içinde, karamsar ve huzursuzlaşabilirler. Politika konusunda duyarlı fakat etkileşime hazır oldukları için de zaman zaman hata yapabilirler. Aile bağları güçlü ve sevdiklerine bağlı olan bu kişilerle anlaşmak her zaman kolay değildir.
BİZE ULAŞIN