Cenaze yolunda kaza 6 ölü

Çorum’un Alaca ilçesinde otomobil ve TIR’ın çarpıştığı kazada 6 kişi hayatını kaybetti. Babasının cenazesine giden Songül Doğan eşi ve çocuklarıyla birlikte can verdi

Cenaze yolunda kaza 6 ölü
Bir aileyi yok eden kaza önceki gün sabaha karşı Alaca-Zile karayolundaki İlçe Emniyet Müdürlüğü önündeki kavşakta yaşandı. İdris Doğan'ın (42) kullandığı otomobil, Kamil Okur'un (45) kullandığı sebze yüklü TIR'la çarpıştı. Feci kazada otomobil sürücü İdris Doğan, eşi Songül (40), çocukları Aydın (19) ve Yusuf Doğan (2) ile yakın akrabaları Güllü Yıldız (50) ve Orhan Dilmen (34) olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralanan TIR sürücüsü, Alaca Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kazada hayatını kaybeden Songül Doğan'ın ailesi ve yakınlarıyla birlikte babası Murat Dilmen'in cenazesine gittiği öğrenildi.

YAN YANA DEFİN
Kazada can veren 6 kişi ve önceki gün hayatını kaybeden Murat Dilmen için ortak cenaze namazı kılındı. Kazada ölen 2 yaşındaki Yusuf Doğan'ın cenazesi ise annesi Songül Doğan ile aynı tabuta konuldu. 7 cenaze yan yana toprağa verildi. Kazanın meydana geldiği kavşakta son 3 yılda çok sayıda trafik kazası olduğu ve 50'ye yakın kişinin yaşamını yitirdiği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN