İftar Özel’de Ceceli-Zain düeti

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun programına katılan Mustafa Ceceli ve İsveçli Müslüman şarkıcı Maher Zain Hz. Muhammed için yazdıkları ‘O Sensin Ki’ parçasını seslendirdi

İftar Özel’de Ceceli-Zain düeti
Ramazan boyunca atv'de yayımlanan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun sunduğu 'İftar Özel' programına, Mustafa Ceceli ve Maher Zain konuk oldu. Sultanahmet Meydanı'nda yapılan canlı yayına çıkan ikili, Hz. Muhammed için yazdıkları 'O Sensin Ki' isimli parçayı seslendirdi. Hatipoğlu'nun sahneyi bıraktığı Ceceli ve Zain, parçalarını seslendirdikten sonra büyük alkış aldı. Lübnan kökenli İsveçli Müslüman bir R&B şarkıcısı olan Zain ve Ceceli, özel olarak yazıp seslendirdikleri şarkılarını okuduktan sonra Hatipoğlu ile kısa süreli sohbet etti.

'BOKS YAPARKEN KASK TAK'
Ceceli ve Zain, "Nihat hocamız programına çok konuk almıyor ancak bizi davet ettiği için çok teşekkür ederiz. Çok mutlu olduk ve gurur duyduk" dedi. Sahnede Hatipoğlu'na dönen Ceceli, "Hocam ben boks yapıyorum, Maher ise kafes dövüşü ile ilgileniyor. Bu sporu yapmamızın bir mahzuru var mı?" diye sordu. Hatipoğlu, "Bu sporu profesyonel olarak yapmazsak, ileride insanlara zarar vermekte kullanmamız çok yanlış olur. Ayrıca boks yaparken kask takmak iyi olur çünkü sonraki yıllarda zararlarını görebiliriz" dedi. Hatipoğlu, Ceceli ve Zain'le ilginç bir anısını paylaştı. İmam Hatip okuduğu yıllardan bahseden Hatipoğlu, "Ben de okul zamanımda boks yapardım ancak ben sol elimi kullandığım için ters gard alırdım" dedi. Bu sözler üzerine Hatipoğlu'nun sol tarafında duran Ceceli'nin, "Hocam o zaman ben çok ters yerde duruyorum" demesi izleyenleri ve konukları güldürdü. Konuklarını uğurlayan Hatipoğlu, "Katılımınız için sizlere çok teşekkür ederim, inşallah yine beklerim" dedi. Bu sözler karşısında hayli mutlu olan Zain, "Burada olmak benim için bir şerefti, inşallah en kısa zamanda tekrar görüşmek dileği ile" diyerek duygularını dile getirdi. Konuklara son kez seslenen Ceceli, "Ramazanınız mübarek olsun, Allah tekrarını yaşatmayı ve değerlendirmeyi nasip etsin" dedikten sonra Zain ile birlikte albümlerini Hatipoğlu'na hediye ederek sahneden indi.
BİZE ULAŞIN