Hollywood’dan teröre lanet

Hakkâri Şemdinli’de 10 asker ve 5 sivil vatandaşımızı kaybettiğimiz hain saldırının acısına sanatçılarımız da sessiz kalmadı. Sosyal medyadan terörü lanetleyenlere bir süredir Türkiye’de bulunan Hollywood yıldızı Lindsay Lohan da katıldı

Hollywood’dan teröre lanet
Hakkâri Şemdinli'de 10 asker ve 5 sivil vatandaşımızı kaybettiğimiz hain saldırının acısını sanatçılarımız da sosyal medya yoluyla paylaştı. Teröre bir kez daha lanet yağdıran ünlüler, şehitlerimize Allah'tan rahmet diledi. Bir süredir ülkemizde bulunan ABD'li ünlü Hollywood yıldızı Lindsay Lohan da "Terörü lanetliyoruz" yazısı ve Türk bayrağı fotoğrafı paylaştı. Terörü lanetleyen ünlü isimler ve yorumları şöyle:

Ebru Gündeş: Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerimize başsağlığı dilerim.
Demet Akalın: Allah geride kalanlara sabır versin. Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.
Seda Sayan: Yine evlere ateş düştü. Başımız sağ olsun. Mekânları cennet olsun. Yaralılarımıza Allah şifa versin.
Çağla Şıkel: Başın sağ olsun Türkiyem.
Hülya Koçyiğit: Bu büyük acılar maalesef ilk değil. Türk Silalı Kuvvetleri'nin ve güvenlik güçlerimizin karşısında hiçbir zaman amaçlarına ulaşamayacaklar. Terörün karşısında Türk milleti tek vücut olarak durmakta. Asla teröre teslim olmayacağız. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Türk milletinin başı sağ olsun. Dilerim bu son olur.
Tolgahan Sayışman: Teröre lanet olsun demekle lanet olup bitseydi bu lanet olasıca... Başımız sağ olsun, Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabırlar versin.
Murat Yıldırım: Teröre de, destek verene de lanet olsun... Hakkari Şemdinli'de şehit olan asker ve vatandaşlarımıza rahmet, kalanlara sabır diliyorum.
BİZE ULAŞIN