TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Düğündeki kavganın nedeni halay başıymış

Kocaeli'nin Dilovası İlçesi'nde Ö.K. düğünde kavga ettiği kişilerin üzerine otomobini sürerek 4 kişinin yaralanmasına neden olurken, kavganın Ö.K.'nın halay başı olmak istemesi nedeniyle çıktığı öğrenildi.

Düğündeki kavganın nedeni halay başıymış

Dün akşam, Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan bir düğün salonunda meydana gelen olayda Ö.K. iddiaya düğünde halay başı olmak istedi. Ö.K'nin halay başı çekmesine karşı çıkan ve kendisinin halay başı olacağını söyleyen Mertcan Düşek ile aralarındakavga çıktı.

TARTIŞTIĞI KİŞİLERİN ÜZERİNE ARACI SÜRDÜ

Araya girenler kavga eden tarafları ayırdı. Daha sonra salondan çıkan Ö.K. düğün salonunun önünde gördüğü Mertcan Düşek ve yanındaki arkadaşlarının üzerine otomobili sürdü.

DÜĞÜNDE KAVGA ETTİĞİ KİŞİLERE OTOMOBİLİYLE ÇARPTI: 4 YARALI

Otomobilin hızla çarpması sonucu havaya fırlayan 4 kişi yaralandı. Kazada yaralanan Mertcan Düşek, Yakup Sözmen, Zekeriya Yıldız ve Sedat Düşek kaldırıldıkları DerinceEğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Mertcan Düşek'in hayati tehlikesi bulunduğu bildirildi.


Ö.K. yaşanan kargaşada otomobili olay yerinde bırakıp koşarak olay yerinden kaçtı. Ö.K daha sonra polisi telefonla arayarak Dilovası'nda bir akrabasının evinde olduğunu ve teslim olacağını söylemesi üzerine polis ekiplerince gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

BİZE ULAŞIN