Cumhuriyet Bayramı coşkusu

Türkiye Cumhuriyeti’nin 93. kuruluş yıldönümü, Expo 2016’da muhteşem bir coşkuyla kutlandı. Megastar Tarkan, Expo 2016’da verdiği halk konseriyle bayram coşkusuna renk kattı

Cumhuriyet Bayramı coşkusu
Cumhuriyetimizin 93. kuruluş yıldönümü, Expo 2016 Antalya'da coşkuyla kutlandı. Megastar Tarkan, verdiği ücretsiz halk konseriyle Cumhuriyet Bayramı coşkusuna renk kattı. Expo ziyaretçilerine ücretsiz gerçekleşen konserde Tarkan, 50 bin hayranı önünde yine sahne performansıyla megastar olduğunu kanıtladı. Expo 2016'da 3. konserini veren Tarkan, "Milletimizin ülkemizin en büyük bayramı bugün. Sımsıkı sarılmamız lazım Cumhuriyet Bayramımıza" sözleriyle bayramı kutladı.

SAATLERCE BEKLEDİLER
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu Tarkan ile yaşamak isteyen on binlerce ziyaretçi saatler öncesinden Expo 2016 sergi alanına geldi. EXPO 2016 Antalya Kır Aktivite alanını tıklım tıklım dolduran ziyaretçiler, Tarkan'ın sahneye çıkmasıyla büyük bir coşku yaşadı. "Cuppa" isimli şarkısıyla konserine başlayan Tarkan'a on binler hep bir ağızdan eşlik etti. Avrupa'nın en büyük sahnesinde şarkılarını seslendiren Tarkan, sahneyi baştan sona gezerek sevenlerini selamladı. Konser alanını dolduran on binler de Tarkan'ı görüntüleyebilmek için cep telefonlarını bir an olsun ellerinden bırakmadı.

'HER GÜN SPOR YAPIYORUM'
Tarkan, "Expo konserlerinin sonuncusu bu gece ve galiba çok kıyak bir final yapacağız. Şahane bir final olacak. Muhteşem bir kalabalık. Muhteşem bir enerji" diyerek sevenlerine seslendi. Megastar Tarkan Cumhuriyet Bayramı'nı ise şu sözlerle kutladı; "Öncelikle Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Bence milletimizin ülkemizin en büyük bayramı bugün. Sımsıkı sarılmamız lazım Cumhuriyet Bayramımıza, cumhuriyete, demokrasiye, ülkemiz için eşitliğe el birliğiyle güzel günlere." Fit vücuduyla da dikkat çeken Tarkan, sürekli spor yaptığını da söyledi.

BOMBA GİBİ BİR ALBÜM GELİYOR
Antalya Expo konserinin nasıl geçtiğini soran gazetecilere, "Muhteşem bir konser oldu. Konserle beraber Cumhuriyet bayramını da kutladık" dedi. Yani albümü hakkında da bilgi veren Megastar, "Bomba gibi bir albüm geliyor. Çok iyi hazırlandık. Bu kadar uzun süre beklediğimize değdi. Muhteşem bir albüm oldu" diyerek eşi ve kendisini bekleyen özel araç ile oradan ayrıldı

'EŞİM BENİM CANIM, HER ŞEYİM'
Türk pop müziğinin Megastar'ı Tarkan, Antalya'da verdiği konser sonrası eşi Pınar Tevetoğlu ile İstanbul'a dönüş yaptı. Antalya'dan dönüşte İstanbul'da havalimanında görüntülenen Megastar, gazetecilerle ayak üstü sohbet etti. Tarkan, gazetecilerin, "Eşiniz Pınar Hanım her konserinizde yanınızda. Neler söyleyeceksiniz? sorusuna "Eşim benim canım her şeyim. Bundan sonra da her konserimde yanımda olacak. Benim en büyük desteğim eşim" cevabını verdi.
BİZE ULAŞIN