Ünlü restorana silahlı saldırı

Beykoz'da ünlü bir restoranda silahlı saldırı yaşandı. Olayda 1 kişi hayatını kaybederken, 2 kişi yaralandı.

Ünlü restorana silahlı saldırı

Edinilen bilgilere göre, olay saat 16.30 sıralarında Beykoz Anadolu Hisarı'ndaki ünlü bir restoranda yaşandı. İddiaya göre, restoranda oturan bir şahıs, arasında husumet bulunan bir kişiyi görünce aniden silahını çekti. Husumetli olduğu kişiyi vuran saldırgan, restorandaki iki müşterinin ise hafif şekilde yaralanmasına neden oldu. Yaralılar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Zanlı ise olay yerine gelen polislere teslim oldu.

Görgü şahidi bir vatandaş, "Biz bir kafede oturuyorduk. Karşı restoranda silah sesleri duyduk. Vuran şahıs zannedersem oturdu. Sigarasını yaktı, suyunu içti, silahı masaya koydu. Polisin gelmesini bekledi. Vurulan kişiyi görmedik. Ambulanslar geldi, hastaneye kaldırıldılar" dedi.
Polis ekiplerinin olay yerindeki incelemesi sürüyor.

İKİ MÜŞTERİ AARSINDA GERÇEKLEŞTİ AÇIKLAMASI

Beykoz'da silahlı saldırının gerçekleştiği ünlü restoran tarafından yapılan açıklamada, olayın iki müşteri arasında gerçekleştiği kaydedildi.

Beykoz'da 1 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin yaralandığı silahlı saldırının gerçekleştiği ünlü restorandan yazılı açıklama yapıldı. Restorandan yapılan açıklamada, "Anadolu Hisarı şubemizde iki müşteri arasında gerçekleşen husumet polisin müdahalesi ile sonuçlanmıştır. Big Chefs Anadolu Hisarı şubemizde yaşanan bu üzücü olay diğer misafirlerimize intikal etmemiş olup, hayat Big Chefs'de güvenli bir şekilde devam etmektedir" ifadelerine yer verildi.

BİZE ULAŞIN