Miniklere hediyeler

Çocuklar ebeveynlerin gözbebeğidir. Bu bayramı vesile edip çocuklarınızı özel armağanlarla sevindirmeye ne dersiniz?

Miniklere hediyeler
ÇOCUKLARA ÖZEL İNDİRİM
Atasay Kidsy de bayramda çocukları unutmayarak sevimli ve neşeli hediye alternatifleri sunuyor. 30 Nisan'a kadar Atasay mağazalarından ya da internet sitesinden yapılan tüm çocuk ürünleri alışverişlerinde yüzde 23'lük indirim çocuklara hediye.

KULAKLIĞINIZI UNUTMAYIN
Çilek, bu bayrama özel 26 Nisan'a kadar cilek.com'dan yapılan her online alışverişe SoundMax kulaklık hediye ediyor.

KİTAP HEDİYELİ
FLO da miniklerini unutmayarak bugün mağazalarından çocuk ve çocuk spor ürünlerinden yapılacak alışverişlerde Spiderman Faaliyet Kitabı ya da Karlar Ülkesi Faaliyet Kitabı hediye edecek.

MAŞA İLE KOCA AYI SİZLERLE
Çocuklarınızı çizgi film kahramanlarıyla sevindirin. Oyuncak markası Toyzz Shop sponsorluğunda bazı TV kanallarında izleyici ile buluşan Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin oyuncakları artık Toyzz Shop'ta. Sevimli Maşa bebeklerinden Koca Ayı peluşlarına, Maşa'nın Evi'nden Oyun Parkı'na, Maşa ile Koca Ayı'nın paten ve scooterlarına kadar pek çok ürün Toyzz Shop mağazalarında ve www.toyzzshop. com web sitesinde sizleri bekliyor.

RENGARENK MODELLER
Çocuk ayakkabı modasında konforu ve uygun fiyat avantajını bir arada sunan Ayakkabı Dünyası; kız ve erkek çocuklar için tasarladığı trend modelleriyle bayram havasına eşlik ediyor.

EĞLENCELİ VE SİHİRLİ DÜNYADAN MÜJDE!
TeknoSA, çocuk bayramında minikleri unutmadı. Ürünleriyle eğlenceli ve sihirli dünyanın kapılarını araladığı Disney Collection oyuncaklarında yüzde 50 indirim kampanyası başlatıyor. Kampanyanın 24 Nisan tarihine kadar devam edeceğini belirtelim.

ÖZEL İNDİRİM FIRSATI
Giyim markası Gap, yeni çocuk ve bebek koleksiyonundaki desenlerle güneşin neşesini miniklerin gardıroplarına indirim sevinciyle taşıyor. Bayram döneminde çocuk ve bebek koleksiyonlarından ikinci ürün yüzde kırk indirimli olacak.
BİZE ULAŞIN