a Haber 6 yaşında

Türkiye’nin en çok izlenen haber kanalı aHaber, 6’ncı kuruluş yıldönümünü kutladı. Beşiktaş’taki merkez binada yapılan kutlama töreninde kanal yöneticileri ve çalışanları pasta kesti

a Haber 6 yaşında
Türkiye'nin haber kanalları arasında son iki yılda en çok izlenen kanalı unvanının sahibi aHaber, 6'ncı kuruluş yıldönümünü kutladı. a Haber'in kuruluş yıldönümü, kanalın Beşiktaş Yıldız'daki merkez binasında Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Serhat Albayrak, aHaber Genel Müdürü Abdulhalik Çimen, Turkuvaz Medya Grubu yöneticileri ve kanal çalışanlarının katıldığı törenle kutlandı. Haber kanalı dalında Türkiye'nin lideri olmayı sürdüren aHaber'in kuruluş yıldönümü anısına özel bir pasta hazırlandı.

27 AYDIR ZİRVEDE
Turkuvaz Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili Serhat Albayrak aHaber'in yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. Albayrak mesajında şu ifadelere yer verdi: "Türk televizyonculuğunda yeniliğin adı, lider haber kanalı aHaber, başarılarla dolu 6 yılı geride bıraktı. Ülkemizin içinden geçmekte olduğu tarihi sürecin ihtiyaçları karşısında en doğru refleksi göstererek büyük sorumluluk üstlenen aHaber, 27 aydır haber kanalları arasında zirvenin sahibi... Özel haberleri ve belgeselleri, uzman konuklarının iddialı analizleri ile gündem yaratan ve toplumun değerlerine sahip çıkan duruşuyla takdir kazanan aHaber, milletin vicdanına tercüman olmaya devam ediyor. aHaber'i, reyting kaygılarının ötesinde vatana, millete hizmet etme duygusuyla zirveye taşıyan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunar, daha nice başarılı yılları hep birlikte kutlamayı dilerim."

REKORLARA İMZA ATTI
Yıldönümü kutlamasına katılan a Haber Genel Müdürü Abdulhalik Çimen ise, aHaber'in yayın hayatı boyunca birçok önemli süreçten geçtiğini, doğru ve güvenilir haber sunarak halkı bilgilendirmeye çalıştığını vurgulayarak, aHaber'in doğru yayıncılık ilkesiyle her zaman Türkiye'nin haber kanalları içerisinde rekorlara imza attığını söyledi.
BİZE ULAŞIN