Karadeniz'de gemi kazası!

İstanbul Kilyos açıklarında Rus savaş gemisi, canlı hayvan yüklü kargo gemisiyle çarpıştı. Çarpışma sonucu Rus savaş gemisi battı. Türk askeri tarafından kurtarılan mürettebat, Türk gemisine nakledildi...

Karadeniz'de gemi kazası!

Kilyos'da Karadeniz açıklarında Rus savaşa gemisi ile canlı hayvan yüklü kargo gemisinin çarpıştı. Yük gemisiyle çarpışan Rus askeri gemisinin battığı bildirildi. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü: Kurtarılan Rus gemi personeli, Türk askeri gemisine nakledildi...

78 PERSONEL KURTARILDI

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü: Rus savaş gemisindeki 78 personelin tamamı kurtarıldı

AFAD KIYIDA HAZIR BEKLİYOR

Kilyos'da Karadeniz açıklarında Rus askeri gemisi ile kargo gemisinin çarpışması haberinin ardından İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD)'ne ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler Kilyos sahiline geldi.

Saat 15.30 sıralarında bölgeye gelen ekiplerinin, kurtarılan gemi personelinin Kilyos sahiline getirilmesi ihtimali nedeniyle tedbiren geldikleri öğrenildi. Öte yandan Kilyos sahili bölgesinde de İstanbul İtfaiyesine bağlı bir helikopterinin uçtuğu görüldü.

Karadeniz'de gemi kazası!

RUSYA'DAN AÇIKLAMA

Rus Savunma Bakanlığı, kilyos açıklarında yük gemisyle çarpışan savaş gemisinin Rus Donanmasına ait bir keşif gemisi olduğunu açıkladı.

BAŞBAKAN YILDIRIM MEDVEDEV'E ÜZÜNTÜLERİNİ İLETTİ

Başbakan Yıldırım, Rus mevkidaşı Medvedev'e Karadeniz'de yaşanan gemi kazası nedeniyle üzüntülerini iletti.

Kilyos açıklarında gemi kazası


Türk savaş gemisi kurtarma çalışmasında....

BİZE ULAŞIN