8 aylık hamile eşini öldürdü

Bilecik’te, hamile eşini 29 bıçak darbesiyle öldüren 35 yaşındaki Hüseyin Kartal, polisi arayıp “Karımı bıçakladım” diyerek adresi verdi

8 aylık hamile eşini öldürdü

Bilecik'te eşine şiddet uyguladığı için evden uzaklaştırma cezası verilen Hüseyin Kartal, 8 aylık hamile eşini 29 yerinden bıçaklayarak öldürdü. Ardından da polisi arayarak kendini ihbar etti. Sezaryenle alınan erkek bebek hastanede yaşam mücadelesi veriyor. Aile içi geçimsizlik nedeniyle 3 ay süreyle evden uzaklaştırma cezası verilen fabrika işçisi Hüseyin Kartal (35), ikinci eşi olan Melike Kartal'ın yaşadığı Ertuğrulgazi Mahallesi'ndeki eve gitti. 8 aylık hamile olan Melike Kartal (29) ile eşi arasında tartışma çıktı. Bu sırada Hüseyin Kartal eşini göğsünden ve vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. 155 Polis İmdat Hattı'nı arayarak "Karımı bıçakladım" diyerek adresi verdi ve olay yerinden ayrıldı. Eve gelen ekiplerce hastanele kaldırılan talihsiz kadın, kurtarılamadı.

BEBEK, SEZARYENLE ALINDI
Doktorlar tarafından sezaryenle alınan ve bir süre yoğun bakımda tutulan erkek bebeğin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Eşini öldüren Hüseyin Kartal, bir süre sonra 155 Polis İmdat Hattı'nı tekrar arayarak, "Pazar pazarındayım. Gelin alın" dedi. Polis, Hüseyin Kartal'ı belirtilen yerde gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

BİZE ULAŞIN