Konya’da polis cinneti

Konya’da polis cinneti

Konya’da cinnet getiren polis, hemşire eşini öldürüp intihar etti. Çiftin 2.5 yaşındaki kızı, anne ve babasının cesetlerinin başında ağlarken bulundu

Konya'nın Cihanbeyli ilçesinde dört yıldır trafik polisi olarak görev yapan Serkan Çevik (27) üç yıl önce aynı yaştaki hemşire Elif Çelik ile hayatını birleştirdi. Evliliklerinden bir kızları dünyaya gelen çift, 20 gün önce yıllık izne ayrıldıktan sonra tatile çıktı. Serkan Çevik'in ailesinin yaşadığı Eskişehir'de bir süre kalan çift, geçen salı günü Cihanbeyli'ye döndü. Elif Çevik'in Cihanbeyli'deki bir camide imamlık yapan babası Mustafa Özdemir, önceki gün kızı ve damadına ulaşamayınca, evlerine geldi. Kapıyı açan olmayınca çilingir yardımıyla eve giren Özdemir, yatak odasında kızı ve damadını kanlar içerisinde, torunu İkranur'u da anne ve babasının cesetlerinin yanında elbisesi kanlı olarak buldu.
Yapılan incelemede, cinnet getiren Serkan Çevik'in eşini vücudunun çeşitli yerlerinden 5 kurşunla vurarak öldürdükten sonra, tabancayı kendi başına dayayıp intihar ettiği belirlendi. 5 saat anne ve babasının cesetleriyle kalan 2.5 yaşındaki İkranur, kıyafetleri değiştirildikten sonra dedesi Mustafa Özdemir'e teslim edildi. Serkan Çevik'in, herhangi bir probleminin olmadığı belirtildi. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.
BİZE ULAŞIN