‘Silikon damladı’ cinayeti

Konya’da iş yerinin penceresinde tadilat yapan esnaf, aşağıdaki bir kişinin başına silikon damlattığı gerekçesiyle çıkan kavgada bıçaklanarak öldürüldü

‘Silikon damladı’ cinayeti
Konya'nın Meram ilçesi Gödene Mahallesi'nde zücaciye dükkânı olan Alaaddin Paçal (39) ikinci kattaki iş yerinin pencerelerine silikon uygulamaya başladı. Bu sırada İhsan Yüzer (32) ile arkadaşı Fırat Kara (22) zemin kattaki erkek kuaföründen çıktıkları sırada yeni saç tıraşı olan Yüzer'in başına silikon damladı. Bunun üzerine sinirlenen Yüzer, Alaaddin Paçal'a tepki göstererek tartışmaya başladı.
Silikonu yanlışlıkla damlattığını belirten Paçal özür diledi. Ancak buna rağmen Yüzer ve arkadaşı Kara iddiaya göre Paçal'a küfür etti ve tartışmayı sürdürdü. Bıçakla aşağıya inen Paçal'ın elindeki bıçağı alan Kara, Paçal'ı vücudunun 4 yerinden bıçakladı. Fırat Kara kaçarken, ağır yaralanan esnaf hastaneye götürülmek üzere bir otomobile bindirildi. Yaralıyla birlikte aynı araca binen İhsan Yüzer birkaç kilometre ilerledikten sonra gelen ambulansa yaralıyı teslim edip kaçtı. Hastaneye kaldırılan Alaaddin Paçal kurtarılamadı. Yakalanan iki zanlı tutuklandı.
BİZE ULAŞIN