Mahkemede itiraf etti: Ben öldürdüm

Mahkemede itiraf etti: Ben öldürdüm
Edirne'de geçen yıl ağustos ayında ağabeyi ve 3 yeğenini öldürdüğü ileri sürülen Feyyaz Doksat (26) mahkemede suçunu itiraf etti. Edirne 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde dün görülen davaya tutuklu sanık Doksat, yakınları ve avukatı katıldı.

'SESLER DUYDUM'
Uyuşturucu nedeniyle olayları yeni hatırlamaya başladığını ileri süren Doksat, ağabeyi Bülent ile yeğenleri Ertuğrul (4), İsmail (9) ve Büşra Doksat'ı (10) öldürdüğünü itiraf etti. Doksat cinayetlerin detaylarını şöyle anlattı. "Ağabeyim Bülent'in yüzüne sopayla vurdum. Sırt üstü yatıyordu, ağabeyimi öldürdükten sonra bebeklerin de beni gördüklerini zannedip onların da yüzlerine başlarına vurdum. Sonra baltayla ağabeyimin bacağını kestim. Bunu niye yaptım hatırlamıyorum. Kulağıma gelen sesler bana 'öldür' diyordu. Psikolojik tedavi görüyorum ancak uyuşturucu tedavisi görmüş değilim, uyuşturucu kullanıyordum."

'CESETLERİ YAKTIM'
Ağabeyi ve yeğenlerini öldürdükten sonra bahçedeki kanepeye taşıdığını belirten Doksat, delilleri yok etmek için cesetleri kendisinin yaktığını da itiraf etti.
BİZE ULAŞIN