Kız kardeşiyle sevgilisine kurşun yağdırdı

G.Antep’te öfkeli ağabey, kız kardeşi ve birlikte kaçtığı gence kurşun yağdırdı. 19 yaşındaki Selda Kırmızıgül yaralandı, sevgilisi Ali Pire ise öldü

Kız kardeşiyle sevgilisine kurşun yağdırdı
Gaziantep'te yaşayan Nuri Kırmızıgül, evlenmesine karşı çıktığı kız kardeşinin sevgilisiyle birlikte kaçması üzerine, kardeşini silahla yaraladı birlikte kaçtığı genci ise öldürdü.

4 EL ATEŞ ETTİ
Olay dün öğle saatlerinde Gaziantep Üniversitesi Bulvarı üzerinde meydana geldi. 24 yaşındaki Ali Pire sevgilisi olduğu öne sürülen Selda Kırmızıgül'ü (19) yaklaşık bir hafta önce ailesinden istedi. Ancak genç kızın ailesi evlenmelerine karşı çıktı. Bunun üzerine iki genç kaçtı. Bu duruma öfkelenen ağabey Nuri Kırmızıgül (27) telefonla aradığı Ali Pire ile konuşma bahanesiyle buluşma ayarladı. Ali Pire de yanına genç kızı da alarak ağabey Kırmızıgül ile buluşmaya gitti. Fakat Ali Pire ile Nuri Kırmızıgül arasında tartışma çıktı. Üzerinde taşıdığı tabancayı çıkaran öfkeli ağabey, Ali Pire'nin boynuna ve başına 4 el ateş ettikten sonra kız kardeşinin de bacaklarına ateş edip olay yerinden kaçtı. Ali Pire hayatını kaybederken, Selda Kırmızıgül ise sağ kurtuldu kurtuldu. Zanlı ağabey ise gözaltına alındı.
BİZE ULAŞIN