TveK’larda Öğretmenler Günü’ne özel kampanya

Öğretmenlere sunduğu % 25 indirimle adından söz ettiren TveK, Öğretmenler Günü için de özel kampanya düzenledi

TveK’larda Öğretmenler Günü’ne özel kampanya
Kitaptan kırtasiyeye, teknolojiden oyuncağa kadar zengin ürün yelpazesiyle tüketiciye en güvenli ürünleri sunan Turkuvaz Medya Grubu'nun perakende kuruluşu TveK, Öğretmenler Günü'nde geleceğimizin mimarları öğretmenlerimize sürpriz hazırladı.
24 Kasım Öğretmenler Günü için "Öğretmen Kart" sahibi öğretmenlere TveK'dan yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerinde "Deli" markalı lüks defter hediye edilecek.
Öğretmenlerine hediye almak isteyenleri de unutmayan TveK, özel günlerin vazgeçilmez hediyelerinden olan lüks kalemlerde yüzde 15 indirim avantajını sunarken, 50 TL ve markalı kalemlerde ücretsiz isim yazdırma hizmeti veriyor.
TveK'da öğretmenlere sunulan avantajlar kampanyalarla da sınırlı değil. Eylülde lansmanı yapılan TveK Öğretmen Kart ile MEB öğretmenleri ve personelleri TveK'da kendilerine özel indirimlerle alışveriş yapabiliyor. Öğretmen Kart ile tüm kitap alışverişlerinde yüzde 25, kırtasiye ve oyuncak alışverişlerinde yüzde 10 indirim yapılıyor.
TveK Genel Müdürü Manas Özgen Öğretmenler Günü'nde bir başka müjde daha verdi. Manas "Öğretmen Kart'ın kapsamını Özel Okul Öğretmenleri ve akademisyenler için de genişletmeye karar verdik. Bu vesileyle kendilerine minnettar olduğumuz tüm eğitimcilerimizin Öğretmenler Günü'nü kutluyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN