Kızını katletti

Eşini ve oğullarını hastaneye gönderip kızını öldürdü... Şanlıurfa’da 47 yaşındaki Haki Varlık, izinsiz evden çıkan 20 yaşındaki kızını bıçaklayıp eşarpla boğdu

Kızını katletti
Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde önceki gece meydana gelen olayda, 47 yaşındaki Haki Varlık, bir süre önce eşinden boşanan ve sık sık evi terk eden 20 yaşındaki kızı Belkıs Varlık'ı sokakta bularak eve getirdi. Önceki akşam da iki oğlundan rahatsızlanan annelerini hastaneye götürmelerini istedi. Saat 19.30 sıralarında hastaneye giden anne ve oğulları, dönüşte de bir yakınlarına uğradı. Bu sırada baba Haki Varlık, kızıyla konuşmak istedi. Ancak baba-kız arasındaki konuşma kısa sürede tartışmaya dönüştü.

TERASTA YAKALADI
Bunun üzerine mutfaktan bir bıçak alan baba, kızını bıçaklamaya başladı. Babasının elinden kurtulan genç kız, yaralı olmasına rağmen can havliyle evin terasına kaçtı. Ancak peşinden giden babası, kızını bu eşarpla boğdu. Ardından polisi arayan Haki Varlık, kızını öldürdüğünü söyleyerek kendisini ihbar etti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kızın öldüğünü belirledi. Zanlı baba Haki Varlık gözaltına alırken ceset, yapılan incelemenin ardından Şanlıurfa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürerken, Belkıs Varlık, otopsinin ardından şehir mezarlığında toprağa verildi.
BİZE ULAŞIN