Son dakika: Belçika’da yaşayan Giresunlu anne ile kızı cinayete kurban gitti

Son dakika haberi... Giresunlu Emine Yağmur (34) ile annesi Fatma Yağmur (54), yaşadıkları Belçika'nın Herstal kentindeki evlerinde bıçaklanarak, öldürülmüş halde bulunmuştu. Daha önce birlikte yaşadığı, kendisinden ayrılan Emine Yağmur'a, eski erkek arkadaşı Beytullah A.'nın bir süredir tehdit mesajları gönderdiği ortaya çıktı. Olaydan sonra aranan Beytullah A., cinayetle ilgili olarak Çankaya ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.

Son dakika: Belçika’da yaşayan Giresunlu anne ile kızı cinayete kurban gitti

ESKİ ERKEK ARKADAŞ ANKARA'DA YAKALANDI

Giresunlu (34) ile annesi (54), yaşadıkları 'nın Herstal kentindeki evlerinde bıçaklanarak, öldürülmüş halde bulundu. Daha önce birlikte yaşadığı, kendisinden ayrılan Emine Yağmur'a, eski erkek arkadaşı Beytullah A.'nın bir süredir tehdit mesajları gönderdiği ortaya çıktı. Olaydan sonra aranan Beytullah A., cinayetle ilgili olarak Çankaya ilçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yakalanarak gözaltına alındığı belirtildi.

Edinilen bilgilere göre, 2008 yılında ile evlenerek Belçika'ya yerleşen Emine Yağmur 2013 yılında eşinden boşandı. Babasını da kaybeden Emine Yağmur Türkiye'de yalnız kalan annesini Fatma Yağmur'u da yanına alarak Belçika'da yaşamaya başladı. 2 yıl önce Beytullah A ile tanışan Emine Yağmur daha sonra evlilik kararı aldı.

BİZE ULAŞIN