Ünlü oyuncu Serhan Süsler'e ‘öpme’ dayağı

Oyuncu Serhan Süsler İstanbul’da eşiyle gittiği eğlence mekânında başka bir müşteri tarafından darp edildi. Şikâyet edilen zanlı Halil D. ifadesinde “Sarhoş halde sarılarak öpmeye çalıştı, iterken oldu” dedi

Ünlü oyuncu Serhan Süsler'e ‘öpme’ dayağı

DARP EDİLDİ

Ünlü oyuncu Serhan Süsler'in eşiyle gittiği lüks eğlence mekânında başka bir müşteri tarafından darp edildiği ortaya çıktı. Süsler, İstanbul Kuruçeşme'deki lüks bir eğlence mekânına gitti.

ÜNLÜ OYUNCUYA SALDIRDI VE YUMRUK ATTI

Gecenin ilerleyen saatlerinde Süsler'in iddiasına göre yan masada oturan Halil D. ile tartışma yaşandı. Yine iddiaya göre müşteri Halil D., tartışma sırasında ünlü oyuncuya saldırdı ve yumruk attı.

DİŞLERİ KIRILDI VE DUDAĞI PATLADI

Süsler'in aldığı darbeler sonrası dişleri kırıldı ve dudağı patladı. Ayaklarından da yaralanan Süsler, uzun bir süre yürümekte güçlük çekti.

ÖPMEYE ÇALIŞTIĞINI İDDİA ETTİ

Olayla ilgili Polis Merkezi'ne başvuran Süsler, Halil D.'den şikâyetçi oldu. Yürütülen soruşturmada Halil D.'nin ifadesine başvuruldu. Halil D. olayı doğrulayarak Serhan Süsler'in sarhoş bir vaziyette kendisine yaslandığını ve sarılarak öpmeye çalıştığını iddia etti.

'BİLEREK KENDİSİNİ YARALAMADIM'

Süsler'i kendisinden ayırmak için eliyle ittiğini beyan eden genç adam, "Bileğim dudağına denk gelmiş olabilir. Bilerek kendisini yaralamadım. Olaydan sonra kendisiyle konuştum ve talihsiz bir durum yaşadığımızı söyledik. Karşılıklı anlaştık. Şikâyetin nedenini anlayamadım" dedi.

DAVA, ASLİYE CEZA MAHKEMESİ'NDE GÖRÜLECEK

Yürütülen soruşturma sonunda Süsler'i kasten yaralayan Halil D. hakkında iddianame düzenlendi. İddianamede, Süsler'in vücudundaki yaralanmalardan bahsedilerek Adli Tıp Kurumu'ndan alınan darp raporuna yer verildi. İkili arasında uzlaşma sağlanamadığı kaydedildi. Dava, Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

BİZE ULAŞIN