Bursa'da tüfekle minareye çıkan şahsın görüntüleri ortaya çıktı

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde, elindeki pompalı av tüfeğiyle caminin minaresine çıkan Murat T. (39), polisi alarma geçirdi. Pompalı tüfek ile bir kaç kez etrafa ateş eden şahıs "Çocuklarımın annesi yok, babası da olmayacak" diye bağırdı.

Bursa'da tüfekle minareye çıkan şahsın görüntüleri ortaya çıktı

Bugün saat 18.00 sıralarında, Beşevler Mahallesi'ndeki Kuba Camii'ne gelip, elindeki pompalı av tüfeğiyle minareye çıkan bir kişi, "Çocuklarımın annesi yok, yakında babaları da olmayacak" diye bağırmaya başladı. Haber verilmesi sonucu, olay yerine çok sayıda polis, 112 Acil ve itfaiye ekibi sevk edildi. Murat T., borcu yüzünden hakkında tutuklama kararı çıktığını, cezaevine girmek istemediğini söyledi.

İşte o korku dolu anlar:

Bursa'da tüfekle minareye çıkan şahsın görüntüleri ortaya çıktı

ŞAHIS AZ ÖNCE GÖZALTINA ALINDI

Polisin saatler süren ikna çalışmalarının ardından pompalı tüfekli şahsın saat sekiz civarı gözaltına alındığı bildirildi.20 MERMİM VAR, GEREKİRSE ÇATIŞIRIM
Murat T., "20 mermim var, gerekirse çatışırım" diye bağırdı. Polisler ikna etmeye çalışırken, Murat T. elindeki pompalı av tüfeğini havaya doğru birkaç el art arda ateşledi. Çevredekiler panik yaşarken, polisin ikna çabaları sürüyor.

BİZE ULAŞIN