Son dakika haberi: Tarım ve Orman Bakanlığı hileli ürünler satan firmaları ifşa etti! Hileli ürünler imal eden 74 firma 99 ürün açıklandı!

Gelen son dakika haberine göre Bingöl Üniversitesi'nin Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi'nde düzenlenen toplantıda Bakan Pakdemirli Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından hileli ürünler satan markaların ifşa edileceğini duyurdu. Yapılan gıda denetimlerinin devam ettiğini bildiren Bakan bu gece saatlerinden itibaren resmi site üzerinden tam 74 markanın ifşa edileceğini bildirdi. Bunun üzerine ise insan sağlığını hiçe sayarak ürettikleri ürünlerde hileli maddeler kullanan bu markalar ile Tarım ve Orman Bakanlığı hileli ürünler listesi milyonlarca vatandaş tarafından merak konusu haline geldi. Ülkemizde gıda güvenilirliğinin sağlanması, gıdalarda yapılan taklit ve tağşişin önlenmesi için çalışmalarını sürdüren Tarım ve Orman Bakanlığı hileli ürünler satan firmalar listesini açıkladı. İşte gelen son dakika haberine ilişkin tüm detaylar ve ifşa edilen 74 marka…

Son dakika haberi: Tarım ve Orman Bakanlığı hileli ürünler listesini açıkladı!  74 firma ve 99 hileli ürün ifşa edildi
Cumartesi 15.02.2020 21:35
Son Güncelleme: Cumartesi 15.02.2020 21:35
ABONE OL

Bakan Pakdemirli tarafından yapılan son dakika açıklaması ile Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı hileli ürünler satan markaları ifşa etmeye devam ediyor. Belirli aralıklarla yayınlanan bu listenin bir yenisinin daha yayınlanacağı vatandaşlara yapılan açıklama ile duyurulmuştu. Pakdemirli yaptığı açıklamada denetimler konusundaki çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini vatandaşlara bildirirken tam 74 firmanın da ifşa edileceğini ifade etti. Bunun üzerine vatandaşlar insan sağlığını ciddi oranda tehdit eden ve zehir saçan gıdaları üreten bu markalar ile ilgili olarak "Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı hileli ürünler satan firmalar listesi" ile ilgili araştırmalarına başladı. Üniversitesi'nin Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi'nde düzenlenen İl Sektör Toplantısı'na katılan Pakdemirli katıldığı toplantıda gıda denetimlerinin devam ettiğini de duyurdu. İşte Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından gelen son dakika hileli ürünler satan firma ve markalar isimleri ile beraber kamuoyuna duyurulan o liste…

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI HİLE YAPAN FİRMALAR 2020 li

Ülkemizde gıda güvenilirliğinin sağlanması, gıdalarda taklit ve tağşişin önlenmesi için Tarım ve çalışmalarına devam ediyor. Büyük bir titizlikle yürütülmekte olan denetimlerin sonucunda Bakanlık 74 markayı ifşa ettiğini duyurdu.

İşte hileli ürünler listesi...

Son dakika haberi: Tarım ve Orman Bakanlığı hileli ürünler listesini açıkladı!  74 firma ve 99 hileli ürün ifşa edildi

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI HİLELİ ÜRÜNLER LİSTESİNİ AÇIKLADI!

TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "Denetimler konusunda çalışmalarımız devam ediyor. Bu gece itibarıyla bakanlığımızın sitesinden 74 firmayı da ifşa ederek tam 99 ürünle ilgili ifşalarımıza devam ediyor olacağız" dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere 'e geldi. Temasları kapsamında Bingöl Üniversitesi'nin Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezi'nde düzenlenen İl Sektör Toplantısı'na katılan Bakan Pakdemirli, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Bakan Pakdemirli, Tarım ve 'nca gıda denetimlerinin aralıksız sürdüğünü söyledi.

Son dakika haberi: Tarım ve Orman Bakanlığı hileli ürünler listesini açıkladı!  74 firma ve 99 hileli ürün ifşa edildi

'FINDIKTAN 1,5 MİLYAR TL KATKI SAĞLANDI'

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, fındık üretiminin ülke ekonomisine yaptığı katkılara da değinerek, geçen sezonda 1,5 milyar TL katkı sağladığını söyledi. Bakan Pakdemirli, "Toprak Mahsulleri Ofisi, son 2 yıldır fındıkla ilgili çok başarılı bir politika yönetiyor. Üreticimiz bu anlamda son derece memnun. Geçen sezon Toprak Mahsulleri Ofisi 16- 17 TL'den fındığı almıştı ve bunun yurt dışına pazarlanması sayesinde de 1,5 milyar TL Türkiye ekonomisine katkı sağlamıştı. 1 Mart 2020 tarihinden itibaren 20,5 TL'den arzu edenlerin kullanımına açıyoruz. Toprak mahsulleri ofisi 1 Mart itibarıyla başlıyor, bunu buradan duyuralım" diye konuştu.

Bakan Pakdemirli'nin konuşmasının ardından toplantı basına kapalı devam etti.

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI TARAFINDAN AÇIKLANAN HİLELİ ÜRÜNLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Son dakika haberi: Tarım ve Orman Bakanlığı hileli ürünler listesini açıkladı!  74 firma ve 99 hileli ürün ifşa edildi