Cumartesi 21.05.2022 21:36
Son Güncelleme: Cumartesi 21.05.2022 21:38

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İnan: Z kuşağı yoktur Teknofest kuşağı vardır

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İnan: Z kuşağı yoktur Teknofest kuşağı vardır

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, Adana'da düzenlenen Bir Gençlik Şöleni'nde kürsüye çıktı. İnan, "Z kuşağı yoktur, Teknofest kuşağı vardır. Kimsenin şüphesi olmasın, bu kuşak üretir bu kuşak çalışır yarının Türkiye'sini Recep Tayyip Erdoğan ile inşa eder" ifadelerini kullandı…

ABONE OL

AK Parti Gençlik Kolları, "Bir Gençlik Şöleni" adı altında Adana'da bir etkinlik düzenledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şölende gençlere seslendi. Stadyumda düzenlenen etkinlikte söz alan AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan ise şunları söyledi: "Z kuşağı yoktur, Teknofest kuşağı vardır. Kimsenin şüphesi olmasın, bu kuşak üretir bu kuşak çalışır yarının Türkiye'sini Recep Tayyip Erdoğan ile inşa eder."

İnan şöyle devam etti:

"Dünyanın dört bir yanından 23 farklı ülkeden gelen misafirlerimiz ve 81 ilden büyük bir aşkla lideriyle Adana'ya buluşmaya gelen ak yürekli kardeşlerim, dünyanın en büyük gençlik teşkilatının cefakar, fedakar, koşu bittiğinde dahi bir sonraki istikamet için koşan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın en genç yol arkadaşları, hepinizi en kalbi duygularımızla selamlıyorum.

TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK GENÇLİK TEŞKİLATI

Bugün Gençlik Şöleni'mize Adana'dan yeniden Bismillah demenin coşkusunu yaşıyoruz. Burası Türkiye'nin en büyük stadyumlarından birisi. Stadyumlara sığmadık sığmıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanım Türkiye gençliği olarak sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz.

21 yıldır Türkiye'nin en dinamik, üretken gençliği AK Gençlik'tir. Burada milyonlarca gencin emeği vardır. Her bir gence dokunmaya çalışanaksiyonel bir anlayışla Türkiye'nin en büyük gençlik teşkilatı olmaya gayret gösteriyoruz.

Yapısal reformların en önemlisi gençlik alanında yaptığınız reformlardır. Biz gerçekleri anlattıkça rahatsız olanlar oluyor elbette. Yapılan yatırımları anlattığımızda gözleri kör, kulakları sağır oluyor. Onlara düşen kin ve öfke, bize düşen gayret ve umut. Herkes fıtratının ve doğasının gereğini yapıyor. Bu yolda Allah'ın izniyle liderimizle yan yana yürümeye devam edeceğiz.

Sayın Cumhurbaşkanım bu stadı dolduran gençlerin hepsi 30 yaş altı. Bu stadı dolduran gençlerin sizden önce seçilme hakkı bile yoktu. Bizleri yanı başınıza oturttunuz, gençlerin başındaki tüm barikatları kaldırdınız. Bizlere potansiyelimizi yeniden hatırlattınız.

'YÜREĞİNİZ YETİYORSA BUYURUN GELİN'

Toplumun gündemini boş yere meşgul eden z kuşağı zırvalığıyla dayattıkları içi boş algılarla bu ülkenin gençlerini köleleştirme arzusu olanlar bilmelidir ki, Z kuşağı yoktur Teknofest kuşağı vardır. Kimsenin şüphesi olmasın, bu kuşak üretir bu kuşak çalışır yarının Türkiye'sini Recep Tayyip Erdoğan ile inşa eder. 2053 2071'e aşkla şevkle sabırla yürür. Ama birileri, 27 Mayıs'ta, 12 Eylül'de, 28 Şubat'ta, 27 Nisan'da, 7 Şubat'ta, Gezi'de, 17-25 Aralık'ta ve 15 Temmuz'da olduğu gibi bu yürüyüşü akamete uğratmaya çalışırlarsa; Adana'dan sözümüz olsun, Teknofest kuşağı o gün 15 Temmuz kuşağıdır. Yüreğiniz yetiyorsa buyurun gelin."

DİNLEMEK İSTERSENİZ
Yabancı Pop'un renkli ismi Katy Perry!
Hareketli şarkılarla gününe enerji kat!