Keşşaf Gençlik, Yaz İzci Kampını Tamamladı

Keşşaf Gençlik, Yaz İzci Kampını Tamamladı
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Keşşaf Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü tarafından yürütülen "Liderinle Kendini Keşfet" projesi kapsamında yılın ikinci kampı olan yaz izci kampı tamamlandı.
Gaziantep Dülük Baba Tabiat Parkı içinde bulunan Şehit Kamil Belediyesi İzci Kampında yapılan 2015 Yaz İzci Kampı 3 gün sürdü. 60 kişilik çadır kampta gençler doğa içerisinde yaşayarak öğrenmenin keyfini çıkardılar.
Gündüz yapılan etkinliklerde tırmanma duvarı, ip parkuru, zıpline, sokak oyunları, modern pentatlon, doğa yürüyüşü, bayrak töreni, kaya mezarları gezisi, gece etkinliklerinde ise kamp ateşi etkinliği, tiyatro, izcilik oyunları ve gece yürüyüşleri yapıldı. Kamp sonunda Proje Koordinatörü Yusuf Genç, yüksek performans, takım ruhu, cesaret ve özgüven açısından yoğun duyguların yaşandığı güzel bir kamp geçirdiklerini belirterek, kampların yapılmasını sağlayan Geçlik Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’a ve tüm Gençlik Spor Bakanlığı ailesine, izci kampını tahsis eden Şehit Kamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na ve kampta görev alan liderlere teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN