Erkan Temel Lisede İlk Seminer

Adana’da 1988 yılında çıktığı yolda 300 binden fazla mezun veren, 2011 yılında ise 180 öğrenci ile adım attığı örgün eğitim alanındaki hizmetini şu an 5 okulda 4 bin 500 öğrenci ile sürdüren Özel Erkan Eğitim Kurumları yeni döneme hazır.
30 yıla yaklaşan eğitim geçmişindeki mezun ordusuna yeni neferler katma hedefine doğru emin adımlarla yürüyen Özel Erkan Eğitim Kurumları’nda Temel Lise öğretmenlerine yönelik seminer düzenlendi.
2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı arifesinde, öğretmenlerin müfredat ve yönetmenliklerle yapılan değişiklikler konusunda bilgilerini pekiştirmeyi amaçlayan seminer Erkan Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü İzzetin Yüzçelik, tarafından verildi.
Seminerde “Eğitimde Uygulamalar” konulu sunumu yapan Erkan Eğitim Kurumları Genel Koordinatörü İzzettin Yüzçelik, eğitim hizmetinde asıl olanın itici gücün “öğretmen” olduğunu vurguladı. Yüzçelik, öğretmenlere "Sizler birer ders öğretmeni, zümre başkanı veya okul öğretmenler kurulu üyesi olarak hizmetlerinizi daima ön planda bilinçli şekilde kurgularsanız o zaman netice arzu edilen şekilde gelişir. Disiplin; işe saygı ve sevgidir. Disiplin üretmektir. Cumhuriyet’in, Atatürk’ün ilke ve inkılaplarına bağlı neslin devamı için eğitimde birlik üretimde saygı, sevgi ve güç birliği esastır: Bu noktadan hareketle amacımıza ulaşacağımızı biliyorum" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN