TEOG’da Başarılı Olan Öğrencilere Tablet Hediye

TEOG’da Başarılı Olan Öğrencilere Tablet Hediye
Adıyaman Sincik Kaymakamı Tunahan Efendioğlu, TEOG sınavında başarılı olan öğrencilere tablet bilgisayar hediye etti.
Sincik’te Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş sınavında başarı gösteren öğrenciler okul idarecileri ile birlikte Sincik Kaymakamı Tunahan Efendioğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında öğrencilere öğretmenleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Aydın eşlik etti.
Öğrenci ve öğretmenleri başarılarından dolayı tebrik eden Kaymakam Efendioğlu, öğrencilerle başarı seviyeleri ve bundan sonrası için hangi okulları tercih edecekleri konusunda bir süre sohbet etti.
Kaymakam Efendioğlu, “Çocuklarımızın bu başarısı öğrenci, öğretmen ve veli birlikteliğinden gelen bir başarıdır. Köy okullarımızın da artık Fen Liselerine öğrenci gönderir halde olması sevindiricidir. Bu sınavda başarılı olmanız sizler için sonu gelmeyecek bir başarı yolculuğunun ilk adımları olmasını temenni ediyorum ve bu başarınızın ilerde de artarak devam edeceğine olan güvenim tamdır. İlerde elde edeceğiniz başarılar ülkemizin daha müreffeh seviyelere taşınmasına katkı sağlayacaktır. Bizler bu başarınızın devamı için her zaman olduğu gibi elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmaya gayret edeceğiz” dedi.
Kaymakam Efendioğlu ziyaretten ve bu başarılarından duyduğu memnuniyetini dile getirerek TEOG sınavında başarılı olan öğrencilere tablet bilgisayar hediye etti.
BİZE ULAŞIN