Beşir Derneği Fakir Ailelerinin Yüzünü Güldürüyor

Beşir Derneği Fakir Ailelerinin Yüzünü Güldürüyor
Beşir Derneği Ramazan ayı boyunca yaptığı düzenli yardımların yanı sıra 122 aileye gıda yardımında bulundu.
Beşir Derneği Adıyaman Şube Başkanı Ramazan Karakuş ve dernek yöneticileri, Ramazan yardımlarına devam ediyor. Beşir Derneği makarna, bulgur, simit, çay, şeker, tuz, yağ bulunan gıda paketlerini 122 aileye ulaştırıyor.
Beşir Derneği Adıyaman Şube Başkanı Ramazan Karakuş, yardımlara devam edildiğini belirterek, “Hayırsever vatandaşlar ile maddi durumu ile olmayan vatandaşlar arasında köprü vazifesi görüyoruz. Bugün Adıyaman’da 122 aileye gıda yardımında bulunacağız. Bir ailenin bir aylık gıda ihtiyacı bu paketlerde bulunuyor. Ayrıca depomuzda bin adet kot pantolon var onları da dağıtacağız. Ayrıca Adıyaman’da her ay düzenli olarak 40 kişiye 100 TL nakdi yardımda bulunuyoruz. Adıyaman’da ki Suriyeli ve Adıyamanlı ailelere yardımda bulunuyoruz
Beşir Derneği uluslar arası bir dernek olup, Arakan, Myanmar, Suriye ve daha bir çok ülkede tüm insanlığa yardım yapmaktadır. Bizler ırk, din, dil ayrımı yapmadan insanlığa yardım etmek için çaba sarf ediyoruz. Bu yadımlarımız Ramazan ayı boyunca devam etmektedir. Burada herhangi bir maddi menfaatimiz yoktur. Niyetimiz Allah rızasıdır. Tüm Müslümanların Ramazan Bayramını kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
BİZE ULAŞIN