Antalyaspor rekabeti

ATSO'da seçim süreci komisyon üyesi ve iştirak temsilcileri seçimi ile tamamlandı. Hesapları İnceleme Komisyonu'na muhalefet aday çıkarmadı

Çarşamba 29.05.2013
ABONE OL
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nda (ATSO) seçim süreci, Mayıs ayı meclis toplantısında yapılan komisyon üyesi ve iştiraklere temsilci seçimleri ile resmen sona erdi. Mayıs ayı meclisinde de 16 komisyona üye ve 14 ATSO iştirakine temsilci seçimi gerçekleşti.

KRİTİK KOMİSYONDA RAHAT SEÇİM

En kritik komisyon ise hesapları inceleme komisyonuydu. Bir önceki dönemde, muhalefetin destekleriyle gelen Ahmet Öztürk ve ekibi Budak yönetimine önemli eleştirilerde bulunmuş, meclis toplantılarında gerginlik yaşanmıştı. Öztürk görevinden Kaleiçi'nde alınan mülkle ilgili vergi sorunlarını gerekçe göstererek istifa etmişti.

ANTALYASPOR ÇEKİŞMESİ
Öztürk yerine göreve Nihat Özen gelmişti. Budak yönetimi, yeniden Nihat Özen başkanlığında bir listeyi aday olarak gösterdi. Özen ve ekibi yeniden komisyona seçildi. ATSO iştirakleri arasına ise en dikkat çekici yarışma Antalyaspor temsilciliğinde yaşandı. Temsilcilik için Mehmet Dikmen ve Mithat Yılmaz aday oldu. Budak yönetiminin desteğini alan Mehmet Dikmen 70 oy alarak Antalyaspor'un ATSO temsilcisi oldu.