Harekete geçiliyor

Eski başkanlar, Hasan Akıncıoğlu ile görüşecek. Antalyaspor Vakfı da mütevelli heyeti toplantıya çağırdı

Cuma 31.05.2013
ABONE OL
Medical Park Antalyaspor'un 14 Haziran'da yapılacak genel kurulunda aday olmayacağını açıklayan Başkan Hasan Akıncıoğlu'nu, bu kararından vazgeçirmek için camianın önde gelenleri harekete geçiyor. Eski başkanlar, gelişmelerin kaosa dönüşmesini önlemek amacıyla bugün veya yarın Hasan Akıncıoğlu'nu ziyaret edip, kararından vazgeçmesini isteyecek. Hasan Subaşı, Özcan Kırmızıoğlu, Dündar Uluğkay ve Sedat Peker, Akıncıoğlu'nu ziyaret etmeden önce kendi aralarında görüşme yapacak.

VAKIFTA TOPLANTI YAPILACAK

Bu arada, Antalyaspor Vakfı'nın mütevelli heyetini oluşturan eski başkanlar ve yöneticiler de bugün bir araya gelerek, Hasan Akıncıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin 14 Haziran'daki genel kurulda görev almayacaklarını açıklamaları üzerine yaşanan durumu değerlendirmek üzere bugün bir araya gelecek. Hasan Subaşı Tesisleri'ndeki toplantı 09.00'da başlayacak. Ali Yılmaz başkanlığındaki Antalyaspor Vakfı'nın organize ettiği bu toplantıda çıkacak sonuçlar, 10.30'da yapılacak basın açıklaması ile duyurulacak.

SEDAT KARABÜK DE BIRAKTI

Başkan Hasan Akıncıoğlu, Teknik Direktör Mehmet Özdilek ve yönetim kurulu üyelerinden sonra, Futbol Direktörü Sedat Karabük de yeni dönemde göreve devam etmeyeceğini açıkladı. Görevde bulunduğu 2 yıl içerisinde altyapıda önemli hamleler gerçekleştiren Karabük, oluşturduğu scout ekibi ile MP Antalyaspor'a genç yetenek kazandırma konusunda da başarılı çalışmalar yapmıştı. Karabük ve ekibinin titiz çalışmaları sonucunda geçen sezon transfer edilen futbolcuların büyük bölümü takıma yararlı olmuştu.