Çocuklar ADT ile sanata doyacak

Nisan programında iki çocuk oyunuyla 14 kez perde açacak olan Antalya Devlet Tiyatrosu, 23 Nisan'da da çocuklara unutulmaz hediyeler sunacak

Dünya çocuklarının bayramı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle repertuarına 2 yeni çocuk oyunu ekleyen Antalya Devlet Tiyatrosu, bu ay 14 kez perde açacak. Haşim İşcan Kültür Merkezi'ndeki sahnesinde dün Kahraman Şey adlı çocuk oyunuyla Nisan ayına başlayan topluluk, bayram haftasında da üst üste Barış Çiçeği'nin gösterimlerine başlayacak. Saat 11.00 ile 14.00 matinelerinde gösterimleri yapılacak olan çocuk oyunlarının biletleri 3 TL'den satılıyor.

BU HAFTA YALANCI VAR

Tiyatro, bu hafta büyük seyircileri için ise komedi türü Yalancı adlı yeni gösterisini sahneleyecek. 2 perdelik oyun, seyircileri 200 yıl öncesinin Venedik'ine götürüyor.

HAFTAYA DA KOMEDİ
Önümüzdeki hafta da yine komedi türü oyun olan Bir Daha Çal Sam tekrarlanacak. Woody Allen'ın 1972 yılında Casablanca filminin ünlü 'Play again Sam' repliğinden yola çıkarak yazdığı gösteri, Antalyalıların beğenisini kazandı. Oyunda, 6 kişilik oyuncu kadrosu 12 kişilik performans gösteriyor.
BİZE ULAŞIN