Sağlığına Antalya'da kavuştu

Klip çekimleri için Antalya'ya gelen Hollandalı ünlü şarkıcı İmca Marina, Antalya'da by pass ameliyatı oldu

  • Akdeniz
  • Perşembe 04.04.2014
Klip çekimleri için Antalya'ya gelen Hollandalı şarkıcı İmca Marina, Antalya Yaşam Hastanesi'nde by pass ameliyatı olarak sağlığına kavuştu. Marina, ameliyat sırasında kendisine kan verildiğini belirterek, "Kendimi yarı Türk hissediyorum" dedi.

KLİP ÇEKMEK İÇİN GELMİŞTİ

Klip çekimleri için bir süre önce Antalya'ya gelen şarkıcı İmca Marina, göğüs kısmında bir ağrı hissedince Özel Antalya Yaşam Hastanesi'ne kaldırıldı. Yapılan tetkik ve incelemelerin ardından kalbe giden iki damarının tıkalı olduğu ve bir damarının tamamen kapanması nedeniyle kalp krizi geçirdiği belirlendi. Yoğun bakıma alınan 72 yaşındaki şarkıcıya Kardiyoloji Uzmanı Mustafa Tunca Pişkin, anjiyografi ile hastayı cerrahi müdahaleye hazır hale getirdi. Hasta cerrahi müdahaleye hazır hale gelmesinin ardından Op. Dr. Altay Ömer Elalmış ameliyata alarak kapalı olan damarlarına bypass işlemi uyguladı.

FENERBAHÇE MARŞI

Fenerbahçe'nin "Yaşa Fenerbahçe" sözlü marşının, kendisinin "Viva Espana" isimli şarkısından esinlenildiğini bildiğini belirten Marina, "Bir dahaki gelişimde Fenerbahçe Marşı'nı taraftarla birlikte söylemek istiyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN