Başaran'dan Seat'ta bahar kampanyası

Seat'ın yeni modelleri cazip fırsatlarla Başaran Otomotiv'de yerini aldı. Leon modellerinin yanı sıra Ibiza modellerinde 3 bin 500 TL'ye varan indirim var

Seat'ın en çok ilgi gören modellerinden biri olan ve kompakt, sportif ve dinamik tasarımıyla dikkat çeken Ibiza, uygun fiyatıyla sınıfındaki iddiasını devam ettiriyor. Ibiza ailesi Başaran Otomotiv'de geniş motor seçenekleri, düşük yakıt tüketimi, kişiselleştirilebilen donanım özellikleri ve cazip indirimlerle satışa sunuluyor. Bu kampanya kapsamında 2014 model yılı Ibiza 1.4 lt 85hp Reference modeli, tavsiye edilen 3.500 TL indirim fırsatı ile 33 bin TL'lik tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıyla satın alınıyor.

LEON'DA İNDİRİM VAR

Güçlü motoruyla sınıfının üstünde bir kalite ve teknolojiyi kompakt segmente taşıyan sportif karakterli Leon FR, avantajlı fiyat imkânıyla dikkat çekiyor. Leon FR, düşük CO2 emisyon değeri ve düşük yakıt tüketimiyle etkileyici bir performans sunarken, heyecan verici bir sürüş keyfi, mükemmel verimlilik, çarpıcı bir tasarım ve yüksek kullanışlılık düzeyi de sunuyor.

KAÇIRILMAZ FIRSATLAR

Gerçekleştiriler bu kampanya kapsamında, 140 hp güç üreten ve 1.4 litrelik TSI motora sahip 2014 model yılı Leon FR modeli tavsiye edilen 4 bin TL indirim fırsatı ile 58 bin 500 TL'lik tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı ile satın alınıyor. 2014 model yılı 1.6 lt 105 hp dizel otomatik vites Leon Style modeli de tavsiye edilen 3 bin TL indirim fırsatı ile 68 bin TL'lik tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı ile satın alınabiliyor.
BİZE ULAŞIN