Yeni nesil C-Serisi şimdi Hastalya'da

Mercedes-Benz C-Serisi, Türkiye ve dünyada satış rekorları kırıyor. En yüksek satış hacmine ulaşan yeni nesil C-Serisi, Hastalya Otomotiv'de

Türkiye ve dünyada satış rekorları kıran Mercedes- Benz C-Serisi, en yüksek satış hacmine ulaşan model olması nedeni ile 'Mercedes-Benz' için özel bir önem taşıyor. C-Serisi'nin 2007 yılında piyasaya sürülen bir önceki versiyonu tüm dünyada bugüne kadar 2.4 milyon adedin üzerinde satıldı. Yeni nesil C-Serisi ise daha dinamik hatlar ve karakteristik çizgileri ile bir çok teknolojik yeniliği bir arada sunuyor.

3 FARKLI TASARIMI VAR

Hastalya Otomotiv'de satışa sunulan yeni C-Serisi, yalın ancak heyecan verici dış ve birinci sınıf iç mekan tasarımıyla yenilikçi bir yaklaşım sunuyor. Yandan bakıldığında uzun kaput, geriye alınmış yolcu kabini ve kısa konsollar C-Serisi'nin klasik ve dengeli Mercedes- Benz sedan yapısını tanımlıyor. Yeni C-Serisi'nin modern görünüme sahip geniş ve lüks iç mekanı duygulara hitap eden sadelikle dinamik sportifliği mükemmel bir şekilde harmanlayarak uçak seyahatlerinde ekonomi sınıfından birinci sınıfa geçilmiş hissi yaratıyor. Yeni C-Serisi'nde üç farklı tasarım konsepti sunuluyor; Avantgarde, Exclusive ve AMG. Bu seçenekler kullanıcılara araçlarını daha fazla kişiselleştirme imkanı sağlıyor. Avantgarde tasarım konsepti, aracın sportif sedan özelliğini ön plana çıkarırken, Exclusive tasarım konsepti incelikli tasarıma ve modern lükse vurgu yapıyor. C-Serisi'nin AMG tasarım konsepti ise araca tamamen sportif bir karakter kazandırıyor. Yeni C-Serisi'nde aracın önündeki Mercedes- Benz yıldızı sportif görünüm isteyenler için radyatör ızgarası üzerinde ya da modern klasik tasarımı tercih edenler için aracın kaputu üzerinde olmak üzere iki farklı şekilde yerleştirilebiliyor.

ÖN PANEL KOLAYLIĞI
Yeni nesil C-Serisi'nde sunulan önemli bir yenilik de aracın orta konsolünde yer alan dokunmatik kumanda. Bu bölüm, akıllı telefonlarda olduğu gibi parmak hareketleriyle tüm ana ünitelerin oldukça pratik bir şekilde kullanılmasını ve çalışmasını sağlıyor. Aynı zamanda bu bölümde harfler, rakamlar ve özel karakterler herhangi bir dilde el yazısıyla girildiğinde dahi eksiksiz olarak algılanabiliyor. Önemli bilgileri doğrudan ön panelde sürücünün görüş alanında görüntüleyen sanal gösterge paneli de yeni C-Serisi'nde sunulan bir başka yenilik.
BİZE ULAŞIN