Akrep 'Can'landı

Antalyaspor devre arasında ilk transferini gerçekleştirdi. Can Arat bugün kendisini 1,5 yıl için Antalyaspor'a bağlayan imzayı atacak

Akrep 'Can'landı
Antalyaspor'un Teknik Direktör Hami Mandıralı'nın isteği doğrultusunda transfer etmeyi planladığı 4 oyuncudan ilki Can Arat oldu. Başakşehir'de forma giyen deneyimli futbolcunun bugün Antalya'ya gelip resmi sözleşmeye imza atacağı açıklandı. Stoper mevkisi için Türkiye'nin en deneyimli oyuncularından biri olarak gösterilen başarılı futbolcu kendisini 1,5 yıl için Antalyaspor'a bağlayan imzayı atacak.

11 KEZ A MİLLİ FORMAYI GİYDİ

21 Ocak 1984 doğumlu futbolcu 2002 yılında Fenerbahçe alt yapısından profesyonelliğe geçmiş, 2003- 2004 sezonunda Karşıyaka'da, 2004-2005 sezonunda da Sivasspor'da kiralık olarak forma giymişti. Fenerbahçe'ye döndükten sonra 2009 yılından bu yana bugünkü adıyla Başakşehir takımına transfer olan Can Arat 1.92'lik boyu ve hava hakimiyetiyle tanınıyor. Kafa golleriyle de bilinen Can Arat 11'i A Milli olmak üzere 34 kez de değişik yaş gruplarında Ay-Yıldızlı formayı giyme başarısı gösterdi.
BİZE ULAŞIN