Sümer'in tanışma toplantısı

AK Parti'de İl Başkanlığı koltuğuna oturan Rıza Sümer yeni yönetiminin ilk toplantısını geniş bir katılımla gerçekleştirdi

Sümer'in tanışma toplantısı
AK Parti 5. Olağan İl Kongresi'nden başkan olarak çıkan Rıza Sümer, ilk yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirdi. 0Tanışma toplantısına kongrede görevi Rıza Sümer'e devreden Mustafa Köse, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, AK Parti Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani ve Sadık Badak, Kadın Kolları İl Başkanı Av. Esra Özkoç'un yanı sıra asil ve yedek yönetim kurulu üyeleri katıldı.

SÜMER'DEN TEŞEKKÜR

Yeni İl Başkanı Rıza Sümer, Antalya'da 225 bin olan üye sayısını önümüzdeki genel seçimlere kadar 300 bine çıkarma hedefini ilk hedef olarak belirlediklerine dikkat çekerek, "Bu hedef doğrultusunda gece, gündüz, yağmur, çamur demeden çalışacağız. Yeni yönetimimizin nice başarılara imza atmasını diliyorum" dedi.

AK PARTİ HİZMETİN PARTİSİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ise AK Parti çatısı altında siyaset yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken "AK Parti yaptığı hizmetler doğrultusunda her seçimde oyunu artırarak yoluna devam etmekte. Antalyalıların verdiği desteği karşılıksız bırakmayacağız" dedi.
BİZE ULAŞIN