İyi olan kazansın

İyi olan kazansın

Antalya'nın iki kardeş dost ve takımı bugün Alanya'da kozlarını paylaşıyor. Barış ve centilmenliğin ön planda olması beklenen mücadelede iki takımın da şiddetle 3 puana ihtiyacı bulunuyor

  • Akdeniz
  • Cuma 25.04.2015
ÖRNEK OLSUN
PTT 1. Lig'de son 6 haftaya girilirken zirveyi yakından ilgilendiren karşılaşmada iki Antalya takımı mücadele edecek. 90 dakika sahada bütün güçlerini galibiyet için ortaya koyacak olan Antalyaspor ve Albimo Alanyaspor, maç öncesi ve sonrası dostluklarıyla Türkiye'ye örnek bir görüntü sergileyecek.

ALANYA'DA 4 EKSİK
Adanaspor yenilgisiyle bozulan morallerin, Samsunspor'un 3 puanının silinmesi ve yeniden 6'ncı sıraya yerleşilmesiyle geri geldiği Alanyaspor'da kırmızı kart cezalısı Sinan Özkan ile sakatlıkları bulunan orta sahanın yıldız ismi Emre Akbaba, Koray Çölgeçen ve Kerem Gülbahar forma giyemeyecek.

SAKIB DIŞINDA EKSİK YOK
Üst üste alınan iki galibiyetle zirve iddiasını güçlendiren Antalyaspor'da ise tek eksik Giresunspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düşen Sakıb Aytaç. Sakat oyuncusu bulunmayan Antalyaspor, ideal kadrosuyla çıkmaya hazırlandığı maçtan mutlak 3 puan bekliyor.

BİZE ULAŞIN