Yılın transferi

Futbol Federasyonu Başkanlığı için aday olan Yıldırım Demirören de Duygun Yarsuvat da Antalyaspor'da 5 yıl başkanlık görevi yapan Hasan Akıncıoğlu'yu listesinde görmek istiyor

Yılın transferi
Antalyaspor tarihinin en uzun süreli başkanlığını yapan, görev yaptığı 5 yıllık dönemde geriye dönük yaklaşık 100 milyon liralık borç ödeyerek kulübü hem Süper Lig'de kalıcı olarak tutmayı başaran hem de kurumsal bir yapı oluşturarak yöneten Hasan Akıncıoğlu'nun ismi Türkiye Futbol Federasyonu seçiminde geçiyor. 25 Haziran'da yapılacak seçimlerde Duygun Yarsuvat'ın yönetim kurulu listesinde Hasan Akıncıoğlu'nun adı olduğu iddia edildi.

DENEYİMİYLE ÖNE ÇIKIYOR

Diğer yandan Akıncıoğlu'nun isminin Yıldırım Demirören'in listesinde de yer alacağı öne sürüldü. Türkiye'nin gözlemci olarak yer aldığı Avrupa Profesyonel Futbol Ligleri Federasyonu'nda (EPFL) Hasan Akıncıoğlu'nun 3 yıl Türkiye'yi başarı ile temsil etmesi ve Avrupa lig başkanları ile sıklıkla iletişim halinde olmasından dolayı Demirören'in ısrarcı olduğu belirtiliyor. Yeni yayın dönemi ihalesinin bu yeni oluşum tarafından yapılarak kulüplerin daha fazla yayın ve çeşitli gelirleri elde edilmesi planlanan yeni dönemde Hasan Akıncıoğlu'nun da aktif rol alması bekleniyor.

HERKES SPOR YAPACAK
Muratpaşa Belediyesi tarafından 15 branşta düzenlenen ücretsiz Yaz Spor Okulları'na kayıtlar devam ediyor. Futbol, futbol kaleci eğitimi, cimnastik, voleybol, basketbol, hentbol, muaythai, tekvando, tenis, güreş, yelken ve yüzme branşlarında 4-15 yaş grubu arasında çocuklara yönelik düzenlenecek olan Yaz Spor Okulları 29 Haziran'da başlayıp 4 Eylül tarihinde sona erecek. Muratpaşa Belediyesi, yetişkinlere yönelik kurslar da açıyor. Ücretsiz Yaz Spor Okulları'na kayıtlar hizmet binası, Spor İşleri, Süleyman Evcilmen Spor Salonu ve Soğuksu Muhtarlığı'ndan yapılıyor.
BİZE ULAŞIN