E9 bitti R10 yolda

Antalyaspor E9 olarak bilinen Samuel Eto'o ile anlaştı, şimdi boşa çıkmasını bekliyor. R10 olarak tanınan Ronaldinho'nun menajeri ve avukatı da bu gece yarısı Antalya'ya geliyor

E9 bitti R10 yolda
Antalyaspor, önceki gün sadece ülke futbolunda değil, Avrupa'da da ses getirecek bir transfer hamlesiyle Eto'o'nun menajeriyle bir araya geldi ve transferin büyük ölçüde mutlu sonla tamamlandığı açıklandı. Eto'o ile yapılan canlı telefon bağlantısının ardından futbolcunun da onay vermesi, kamuoyunda günün konusu oldu. Şimdi sırada Kamerunlu futbolcunun 3 yıl daha sözleşmesinin bulunduğu İtalya'nın Sampdoria ile arasındaki fesih sorununu çözmesi var. Samuel Eto'o'ya Antalyaspor'un 3 milyon euro'luk bir teklif sunduğu öğrenildi.

BU GECE ANTALYA'DA

Antalyaspor'un hedefindeki ikinci isim de efsane oyuncu Ronaldinho. Brezilyalı futbolcunun Meksika'da formasını giydiği kulübü ile olan 1 yıllık anlaşmasını feshettiği, bonservisinin boşa çıktığı belirtildi. Bu gelişme üzerine Ronaldinho'nun abisi de olan menajeri Roberto Assis, yıldız futbolcunun avukatı ile birlikte Antalya'ya gelme kararı aldı. Bu gece geç saatlerde Antalya'ya ineceği belirtilen ikilinin yarın sabah saatlerinde Başkan Gencer ile masaya oturacağı açıklandı.

BİZE ULAŞIN