İki tekerlekli mutluluk

Bisikletli Oryantiring Kursu'nda tanışıp 2 ay sonra nikah masasına oturan çift, gelin arabasına dönüştürülen bisikletle konvoy oluşturdu. İlginç düğün büyük ilgi gördü

İki tekerlekli mutluluk
Çocuk gelişimi uzmanı Ebru Atmaca, Nisan ayında Türkiye Oryantiring Federasyonu Antalya İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Bisikletli Oryantiring Kursu'na katıldı. Ebru Atmaca, kursta tanıştığı Kaan Ceyhan ile kısa sürede evlilik kararı aldı. 2 ay sonra nikah masasına oturan çift, arkadaşlarının da önerisiyle bisikletli konvoy oluşturmaya karar verdi.

BİSİKLETLER ARABA GİBİ SÜSLENDİ

Antalya Bisiklet Sevenler Grubu'na üye yaklaşık 200 bisikletli, önceki gün akşam saatlerinde Atatürk Parkı'nda biraraya geldi. Grup üyeleri beraberlerinde getirdikleri tül ve balonlarla bisikletlerini süsledi. Gelin ve damadın çift kişilik bisikleti (tandem) ise gelin arabası gibi süslenerek, önüne maket bebek konuldu. Çift, ertesi gün ise nikah masasına oturdu. Damat Kaan Ceyhan, "Bisiklet üzerinde tanıştık. Bisiklet üzerinde evleniyoruz" dedi. Ebru Atmaca Ceyhan ise her şeyin tam olması için bisiklet gelinliği giydiğini belirtti.
BİZE ULAŞIN