AK Parti'den teşekkür ziyareti

AK Parti'den teşekkür ziyareti
AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Milletvekilleri Mustafa Köse ve Hüseyin Samani ile birlikte STK'lar ve meslek odalarına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Antalya İmam Hatip Lisesi Mezunlar Derneği'ni (ANTİMDER) ziyaret eden AK Parti temsilcileri, Dernek Başkanı Mustafa Emekli ve üyelerle sohbet etti. Ziyaretlerin ikinci adresi Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Antalya Şubesi oldu. AK Parti İl Başkanı Sümer, Antalya'da birinci parti olmalarındaki önemli etkenlerden birinin de sivil toplum kuruluşları ile uyumlu çalışmaları olduğunu belirtti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

AK Parti temsilcileri daha sonra Servisçiler, Otobüsçüler ve Şoförler Odası'nı ziyaret ederek, yönetici ve üyelerle biraraya geldi. Ziyarete teşekkür eden Servisçiler Odası Başkanı Süleyman Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve AK Parti yöneticileri her zaman yanlarında olduğu için teşekkür etti. Servisçilerin turizmde çalışmalarını sağlayan UKOME kararının Menderes Türel zamanında çıktığını belirten Şahin, alınan bu kararla servisçilerin kazançlarının arttığını söyledi.

VEKİLLER DEĞERLENDİRDİ

Otobüsçüler Odası Başkanı Ali Tüzün ve Şoförler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan'ı da ziyaret eden Sümer, Köse ve Samani, "AK Parti, Antalya'da her seçimde oyunu arttırıyor. Son yerel seçimde yüzde 33 olan oyumuzu, 7 Haziran'da yüzde 36'ya çıkardık. 2014'te 10 ilçede birinci parti olmuştuk, şimdi 16 ilçede birinci partiyiz. Türkiye genelinde elde edilen yüzde 41'lik sonuç da önemli bir başarıdır. Alınan bu sonuç halkın hizmetten yana tercih kullandığının göstergesidir" dedi.
BİZE ULAŞIN