Eda'nın garip ölümü

Fethiye'de arkadaşları ile birlikte enerji içeceği içtiği öğrenilen 22 yaşındaki genç kız, fenalaşıp kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti

Eda'nın garip ölümü
Fethiye'de bir açılışa katıldıktan sonra arkadaşları ile birlikte enerji içeceği içen 22 yaşındaki genç kız fenalaştıktan sonra kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Eda Dilara Kocatepe, Patlangıç mahallesinde bir ayakkabı mağazasının açılışında arkadaşlarına yardıma gitti. Açılış sonrası kız arkadaşının evine giden genç kız, orada bir süre eğlendi. İddiaya göre, arkadaşları ile enerji içeceği içen Eda Dilara Kocetepe, "Kalbimde sıkıntı var yanıyorum" diyerek kendini dışarı attı. Genç kızı arkadaşı özel bir hastaneye götürdü. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Eda Dilara Kocatepe kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi.

KALP KRİZİ ŞÜPHESİ

Eda Dilara Kocatepe'nin cenazesi Muğla Adlı Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi. Genç kızın ölüm nedeni ilk belirlemelere göre kalp krizi olarak tespit edilirken, kesin sonuç daha sonra belli olacak. Eda Dilara Kocatepe'nin Muğla Adli Tıp Kurumu'ndan gelen cenazesi kılınan cenaze namazının ardından Taşyaka mezarlığında dualarla toprağa verildi. Kızını genç yaşta toprağa veren baba Nahit Kocetepe, kızının ölmeden birkaç saat önce oldukça sağlıklı olduğunu, arkadaşlarıyla kuaföre gittiğini, arkadaşında kaldığını gece geç saatte gelen haberle yıkıldıklarını söyledi. Baba Kocatepe, "Arkadaşıyla enerji içeceğini paylaşmışlar. Kısa süre sonra kalbinde sıkıntı hissedip yanıyorum demiş hastaneye götürüldüğünde kurtaramadılar. Kızımın enerji içeceği yüzünden mi, kalp krizinden mi vefat ettiğini bilmiyoruz" dedi. Geride Eda Dilara Kocatepe'nin açılışta ve ölmeden 15 dakika önce çekilmiş hayat dolu fotoğrafları kaldı.
BİZE ULAŞIN