Sudan ölüm

Antalya'da aracını yıkamak isteyen elektrikçi, 1 lira atılarak çalışan tazyikli su cihazının elektrik kaçırması sonu hayatını kaybetti, yanındaki arkadaşı ise ağır yaralandı

Sudan ölüm
Antalya'da bir petrol istasyonunda otomobilini yıkamak isteyen 21 yaşındaki Muhammet Sekmen su pompasındaki kaçak nedeniyle elektrik akımına kapılarak can verdi. Korkunç kazada arkadaşını kurtarmak isteyen Hüseyin Memiş (20) ise ağır yaralandı.

GEZİNTİYE ÇIKMIŞLARDI

Akıllara durgunluk veren, cinayet gibi olay Sakarya Bulvarı üzerindeki bir petrol istasyonunda meydana geldi. Önceki akşam saat 19.00 sularında elektrikçi Muhammet Sekmen 32 HA 654 plakalı otomobiline kardeşi Samet Sekmen (19) ile arkadaşları Hüseyin ve İsmail Memiş'i de alarak gezintiye çıktı. Aracını yıkamaya karar veren Muhammet Sekmen yol üzerindeki petrol istasyonuna girdi. Makineye 1 TL atarak basınçlı köpük ve su ile aracı yıkamak isteyen Sekmen start düğmesine basar basmaz elektrik akımına kapıldı.

AĞIR YARALI

Muhammet Sekmen'in elektrik akımına kapıldığını gören arkadaşı Hüseyin Memiş onu kurtarmak istedi. Ancak o da elektrik akımına kapıldı. Makinenin elektriğinin kesilmesinin ardından olay yerine hemen ambulans çağrıldı. 112 Hızır Acil ekipleri yapılan tüm müdahalelere rağmen meslek lisesi elektrik-elektronik bölümü mezunu olan Muhammet Sekmen'i kurtaramadı. Akıma kapılan Hüseyin Memiş ise ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Memiş'in durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Ağabeyi gözleri önünde can veren Samet Sekmen ise cenazenin Adli Tıp Kurumu morgundan alınışı sırasında sinir krizi geçirdi.

AİLE DAVACI OLACAK

Antalya Adli Tıp Kurumu morgundan alınan Muhammet Sekmen'in cenazesi memleketi Konya'nın Meram ilçesi Dere mahallesi mezarlığında toprağa verilmek üzere Konya'ya götürüldü. Acılı baba Üzeyir Sekmen ise oğlunun ölümünden sorumlu tuttuğu petrol istasyonundan davacı ve şikayetçi olacağını söyledi.
BİZE ULAŞIN