Bilgiç kaza yaptı

AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, kullandığı otomobil ile kaza yaptı. Danışmanının yaralı kurtulduğu kazada, 2 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı

Bilgiç kaza yaptı
AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, kullandığı otomobil ile kaza yaptı. Bilgiç ile yanındaki danışmanının yaralı kurtulduğu kazada, çarptığı otomobildeki 2 kişi öldü, 4 kişi de yaralandı.

CENAZEYE KATILACAKTI

Kaza dün öğle saatlerinde Kütahya- Afyonkarahisar karayolunun 39'uncu kilometresinde meydana geldi. Mardin'de dün gece şehit olan polislerden Sezgin Uludağ'ın dün yapılan cenaze törenine katılmak için Isparta'ya gitmek üzere 34 S 0232 plakalı otomobille yola çıkan Bilgiç, tali yoldan ana yola çıkan Ercan Uyanık yönetimindeki 43 NU 387 plakalı otomobile çarptı.

HAFİF SIYRIKLA ATLATTI

AK Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç ile yanında bulunan danışmanı Vedat Gür, araçların hurdaya döndüğü kazayı yaralı atlatırken, çarptığı otomobilde bulunanlardan İbrahim Uyanık ve Fatma Çelik öldü, sürücü Ercan Uyanık ile Pembe Uyanık, Burak Uyanık ve Mehmet Kalem yaralandı. Yaralılardan Milletvekili Bilgiç ile danışmanı Gür, Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne, diğer 4 yaralı da Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.
BİZE ULAŞIN