Bir yılda 24 mağaza

Antalya'da 59 yıldır toptan gıda setöründe faaliyet gösteren Yavuz Gıda, Hey Market adıyla 1 yılda 24 mağazadan oluşan dev bir zincir haline geldi

Bir yılda 24 mağaza
Antalya'da 59 yıldır toptan gıda setöründe faaliyet gösteren Yavuz Gıda A.Ş. Hey Market adıyla girdiği perakende sektöründe bir yılda 24 mağazalık bir zincir haline geldi. Merkezde 11 mağaza açan Hey Market, Korkuteli, Kumluca, Kaş, Avsallar, Finike, Elmalı, Bucak, Isparta, Beldibi mağazalarında 110 personeli ile hizmet veriyor.

DEDEDEN TORUNA

Marketçilikte dededen toruna nesiller boyu hizmet veren bir aile kuruluşu olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Hey Merket Yönetim Kurulu Başkanı Halilcan Yavuz, genç ve dinamik personel ve kaliteli ürün, uygun fiyat politikası ile sektöre damga vurmayı hedefliyor. Her ayın 15-25'i arası bu amaçla kampanyalar düzenlediklerini belirten Yavuz, "Antalya piyasasının zor bir döneme girdiği süreçte bu işe başlamanın dezavantajını yaşayoruz. Ancak yeni açılacak mağazalarımızla Antalya merkezi başta olmak üzere tüm bölgede hızla mağaza sayımızı artıracağız" diye konuştu.

YEREL SERMAYE

Esas amaçlarının Antalyalı tüketiciye kaliteyi ucuza sağlamak olduğunu belirten Yavuz, bunun için de sürekli yapacakları indirimler, kampanyalar ve aktivitelerle yerel firmaların ayakta durup yerel sermayeyi koruyarak ve artırarak ulusal firmalara piyasayı kaptırmaması için çabaladıklarını söyledi.

BİZE ULAŞIN