Önce spor sonra imza

Büyükşehir Belediyesi'nin 3 merkezde gerçekleştirdiği ücretsiz sabah sporuna evlenmek için nikah salonuna giden gelin ve damat da katıldı. Genç çift önce spor yaptı, sonra evlendi

Önce spor sonra imza
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'na bağlı Spor Hizmetleri Şube Müdürlüğü, profesyonel eğitmenler eşliğinde kentin farklı noktalarında hizmete açtığı ücretsiz sabah sporları ile Antalyalılara sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyor. Spor yaparak sağlıklı bir hayat sürmek isteyen vatandaşlar sabah spor etkinliklerine yoğun ilgi gösteriyor.

3 MERKEZDE SABAH SPORU

Sabah sporları Karaalioğlu Parkı, Cam Piramit, Sarısu Kadınlar Plajı olmak üzere kentin 3 noktasında düzenleniyor. Sabahın erken saatlerinde temiz havayı değerlendiren genç, yaşlı, çoluk çocuk 7'den 70'e onlarca kişi Akdeniz'in güzel manzarasını seyrederek spor yapıyor. Zaman zaman çevreden geçen vatandaşlarında katıldığı sabah sporlarında ilginç görüntülerde yaşanıyor. Önceki gün gerçekleştirilen sabah sporlarının çok özel iki konuğu vardı. Karaalioğlu Parkı içerisinde yapılan sabah sporuna Büyükşehir Belediyesi Nikah Salonu'na giden gelin ve damat da katıldı. Vatandaşların alkışları arasında spor yapan gelin ve damat daha sonra nikah masasına oturarak hayatlarını bir ömür birleştirecek imzaları attı.
BİZE ULAŞIN