‘Maroon 5’ EXPO’yu salladı

‘Maroon 5’, Expo 2016 alanında konser verdi. Grubun solisti Adam Levine, şarkılarını binlerce hayranıyla birlikte söyledi

‘Maroon 5’ EXPO’yu salladı
Türkiye'nin ilk EXPO'su olma özelliği taşıyan EXPO 2016 Antalya dünya yıldızlarının konserlerine ev sahipliği yapmayı sürdürüyor. EXPO 2016 İngiliz Stomp grubu, İspanyol tenor Jose Carreras, Fransız soprano Emma Shapplin, Level 42 ve İngiliz grup Simply Red'in ardından rock gruplarından Maroon 5'ın konserine ev sahipliği yaptı. Grubun sahneye çıkmasıyla adeta yer yerinden oynadı. Türkiye'nin farklı kentlerinden konser için gelen binlerce kişi, konser boyunca büyük coşku yaşadı. Tatil için kentte bulunan turistler ve Antalya'da yerleşik yaşayan yabancılar da konseri izleyenler arasındaydı.

ÜNLÜ İSİMLER DE VAR
Vokalde Adam Levine, gitarda James Valentine ile Jesse Carmichael, bas gitarda Michael Madden, davulda ise Matt Flynn'den oluşan grup konsere hit şarkıları 'Animals' ile başladı. Günler öncesinden konser biletlerini aldıklarını kaydeden Maroon 5 hayranları arasında, sanatçı Burcu Güneş, fotoğrafçı Nihat Odabaşı da dikkat çekti.
BİZE ULAŞIN