Avrupa’yı arşınladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Türel Antalya’nın tanıtımı için Avrupa’yı dolaşıyor. Başkan Türel, Avusturya ve Norveç’in ardından İsveç’e de gitti

Avrupa’yı arşınladı
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, tanıtım maratonuna ara vermeden devam ediyor. Gittiği her ülkede turizmciler ve gazeteciler ile bir araya gelen Türel, Antalya'nın turistik tesislerini, sahip olduğu binlerce yıllık dünya mirasını, ev sahipliği yaptığı uluslararası organizasyonları anlatıyor.

TURİZM POTANSİYELİ
Başkan Türel, tanıtım maratonuna Avusturya, İsveç ve Norveç ile devam etti. Avusturya'da Antalya'nın turizm potansiyelini ve tatil fırsatlarını anlatan Türel vusturya'dan Norveç'e geçti. Oslo'da ülkenin önde gelen Turizmcileri ve Gazeteciler ile bir araya gelen Başkan Türel'in bir sonraki durağı İsveç oldu.

HEYETLE TUR ATIYOR
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e ziyaretler sırasında AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Hacısüleyman, Antalya Tanıtım Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Nizamettin Şen, TÜROFED eski başkanlarından Ahmet Barut, Antalya Havaalanı İşletmesi CEO'su Yaşar Döngel,ANSET Genel Müdürü Gaye Doğanoğlu eşlik ediyor.
BİZE ULAŞIN