Kepez’de Ceceli gecesi

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan etkinlikleri ile 8’inci Karne Şenliği programı aynı akşamda iki faklı etkinlik ile gerçekleşti

Kepez’de Ceceli gecesi
Antalya Kepez Belediyesi'nin her yıl düzenlediği iki farklı program olan Karne Şenliği ile Ramazan etkinlikleri aynı akşamda gerçekleştirildi. 2015-2016 eğitim öğretim yılını başarı ile tamamlayan öğrencilerin ödüllendirildiği gecede, ünlü sanatçı Mustafa Ceceli unutulmaz bir konser verdi.

KEPEZ'DE ÖZEL GECE
Hasan Doğan Stadı yanında gerçekleşen akşamda karne sevinci ile Ramazan etkinliği birlikte yaşandı. Öğrencileri kutlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hem Ramazan'ın, hem de konserin binlerce vatandaşı buluşturduğu akşamda öğrencilere seslenerek iyi tatiller diledi. Ünlü sanatçıyı da tebrik ederek çiçek takdim eden genç Başkan, Kepez'de böyle etkinliklerle Ramazan sevincini paylaşmaktan mutluk duyduğunu dile getirdi.

EN SEVİLEN ŞARKILARI SESLENDİRDİ
Emrin Olur, Dön, Şeker gibi en sevilen şarkılarını Kepezliler için seslendiren ünlü sanatçı Mustafa Ceceli, izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Öğrencileri bir kez daha tebrik eden başarılı sanatçı, repertuarında yer verdiği Türkçe pop ve tasavvufi müziklerle yediden yetmişe herkese seslendi. Şenlik alındaki konsere rekor sayıda katılımın gerçekleştiği gecede başarılı öğrenciler Başkan Hakan Tütüncü tarafından bisiklet ile ödüllendirildi.
BİZE ULAŞIN